ASVEL krepšininkai žengia be pralaimėjimų: išsigelbėjo mače su „Panathinaikos“

[[ge:lrytas:lrytas:12139612]]

ASVEL įveikė "Panathinaikos".<br>AFP/Scanpix nuotr.
 ASVEL įveikė "Panathinaikos".<br>Imago/Scanpix nuotr.

Oct 10, 2019, 9:49 PM, atnaujinta Oct 11, 2019, 12:36 AM

Vilerbano ASVEL krepšininkai iškovojo antrąją pergalę 2019-2020 m. Eurolygos sezone, kuomet namuose po dramatiškos kovos įveikė Atėnų „Panathinaikos“ – 79:78 (22:22, 24:18, 17:10, 15:29).

Pirmajame kėlinyje abi ekipos demonstravo puikų puolimą, tačiau antrojo ketvirčio metu sėkmingesnę atkarpą sužaidė svečiai – 46:40.

Trečiojo kėlinio metu ASVEL žaidėjai sunkiai rinko taškus (10), o Atėnų klubas puikiai tuo naudojosi bei didino pranašumą – 63:50.

Vis dėlto ketvirtajame kėlinyje ASVEL pakilo į lemiamą šturmą, o likus 14 sekundžių iki rungtynių pabaigos pagaliau ir persvėrė rezultatą 79:78.

Lemiamą „Panathinaikos“ ataką atliko Nickas Calathesas, tačiau jo mestas tritaškis tikslo nepasiekė.

ASVEL: Davidas Lighty 18 (3/5 tritaškių), Tonye Jekiri 15 (12 atk. kam., 6/10 dvitaškių), Charlesas Kahudi 10, Jordanas Tayloras (2/7 dvitaškių, 1/3 tritaškių) ir Livio Jean-Charlesas (6 atk. kam.) po 8.

„Panathinaikos“: DeShaunas Thomasas 22 (6 atk. kam.), Jimmeris Fredette‘as 18 (4/6 tritaškių), Nickas Calathesas 13 (8 rez. perd.), Jacobas Wiley 7.