Prireikė pratęsimo: K. Kemzūra patyrė pirmąjį pralaimėjimą treniruodamas „Olympiakos“ klubą

[[ge:lrytas:lrytas:12241050]]

Kęstutis Kemzūra<br>Nuotr. iš LR archyvo
M.Kuzminskas vasarą persikėlė į Graikijos klubą.<br>Twitter.com nuotr.

Oct 18, 2019, 9:03 PM, atnaujinta Oct 19, 2019, 6:58 AM

Penktadienio vakarą Eurolygoje buvo sužaisti paskutinieji trečiojo turo mačai. Tačiau Pirėjo „Olympiakos“ su Mindaugu Kuzminsku ir Kęstučiu Kemzūra namuose po pratęsimo pralaimėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ žaidėjams – 68:77 (19:20, 17:18, 11:15, 17:11, 4:13).

Eurolygos debiutantams tai buvo pirmoji pergalė Eurolygoje klubo istorijoje.

Pirmąjį kėlinį „Olympiakos“ krepšininkai pradėjo spurtu 12:0, tačiau „Zenit“ vyriausiojo trenerio Joano Plazos minutės pertrauklėlė grąžino pasitikėjimą Rusijos klubo žaidėjams.

Antrojoje kėlinio dalyje rusai spurtavo 20:7, tad įgijo minimalų pranašumą – 20:19.

Antrajame kėlinyje vyko lygus žaidimas, tačiau priekyje vis dar buvo „Zenit“ krepšininkai – 38:36.

Po ilgosios pertraukos Sankt Peterburgo krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą ir susikrovė šešių taškų pranašumą – 53:47.

Lemiamo ketvirčio metu svečiai turėjo šešių taškų pranašumą, tačiau iki kėlinio pabaigos likus mažiau nei minutei graikai pataikė du sudėtingus tritaškius ir išlygino rezultatą 64:64.

Rusų atakai dar buvo likę 6,5 sek., tačiau Dimitrijaus Kvostovo tritaškis tikslo nepasiekė.

Pratęsimo metu graikai nerado kelių varžovų krepšio link, o rusai sumetė kelis sudėtingus metimus, kurie leido švęsti pirmąją ir istorinę pergalę Eurolygoje.

K.Kemzūros situacija Graikijos klube lieka neaiški.

Pagal pirminį susitarimą, K.Kemzūra turėjo pavaduoti komandą palikusį Davidą Blattą dvejoms Eurolygos rungtynėms.

M.Kuzminskas mače žaidė beveik 12 min., tačiau per jas taškų nepelnė.

„Olympiacos“: Nikola Milutinovas 16 (16 atk. kam., 30 naud. bal.), Kevinas Punteris 16 (2/12 tritaškiai, 3 naud. bal.), Vassilis Spanoulis (1/8 metimai, 5 kld., 6 rez. perd.) ir Georgios Printezis po 7.

„Zenit“: Mateušas Ponitka 18, Gustavo Ayonas (10 atk. kam.) ir Alexas Renfroe po 10, Austinas Hollinsas (3/5 tritaškiai) ir Willas Thomasas (5 atk. kam.) po 9.