Rungtynių pabaigoje subyrėjęs „Rytas“ pratęsė agoniją Europos taurėje

[[ge:lrytas:lrytas:12300969]]

Vilniaus komanda pralaimėjo Turkijoje.<br>V.Ščiavinsko nuotr.
Vilniaus komanda pralaimėjo Turkijoje.<br>V.Skaraičio nuotr.

Oct 23, 2019, 7:33 PM, atnaujinta Oct 24, 2019, 11:35 AM

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai Europos taurės varžybose ir toliau lieka tik su viena pergale. Trečiadienį Vilniaus „Rytas“ išvykoje 81:91 (21:22, 26:29, 15:16, 19:24) pralaimėjo Bursos „Tofaš“ krepšininkams ir patyrė trečiąją nesėkmę turnyre iš eilės.

Po šio pralaimėjimo „Rytas“ atsidūrė B grupės lentelės dugne.

Sostinės komanda pirmojo atidarė taškų sąskaitą, kuomet iš trijų taškų zonos pasižymėjo Cameronas Bairstow. Puikiai dvikovą pradėjo Tu Holloway, dėl kurio sėkmingo žaidimo „Rytas“ keliais taškais pirmavo. Vis tik ketvirčio pabaigoje „Tofaš“ spurtavo ir nuo didesnio deficito „Rytą“ išgelbėjo Dovis Bičkauskis, pataikęs tritaškį aidint sirenai.

Antrajame kėlinyje žaidimas ilgą laiką vyko taškas į tašką, tačiau prieš pertrauką šeimininkų komanda vėl pabandė surengti spurtą bei vienu metu susikrovė 7 taškų pranašumą (47:40). Vis tik kėlinio pabaigoje Deividas Sirvydis baudų metimais sumažino deficitą iki 4 taškų (47:51).

Po pertraukos 5 taškus be atsako pelnė Paco Cruzas ir „Rytas“ išsiveržė priekį (52:51). Vėliau žaidimas vėl vyko taškas į tašką, tačiau kėlinio pabaigoje Bursos komanda vėl spurtavo ir susikrovė 5 taškų pranašumą (67:62).

Sostinės komanda lemiamą ketvirtį pradėjo taikliu Eimanto Bendžiaus tritaškiu metimu, tačiau vėliau varžovai spurtavo 10:0 ir susikrovė 12 taškų pranašumą (77:65). D.Adomaitis buvo priverstas imti minutės pertraukėlės, tačiau vaizdas po jos nesikeitė. "Tofaš" sėkmingai didino pranašumą, kuris įpusėjus kėliniui pasiekė 15 taškų (86:71).

Sumažinti atsilikimo per likusį laiką "Rytui" nepavyko ir sostinės komanda patyrė trečiąją nesėkmę turnyre iš eilės.

„Rytas“: Tu Holloway 20, Paco Cruzas 17, Cameronas Bairstow 11, Arnas Butkevičius 9, Eimantas Bendžius 8, Deividas Sirvydis 7, Dovis Bičkauskis 3, Martynas Echodas, Marekas Blaževičius ir Mindaugas Girdžiūnas po 2 taškus.

„Tofaš“: Devinas Williamsas 16, Muhsinas Yasaras 14, Tarikas Phillipas ir Muhayminas Mustafa po 11, Barisas Ermisas 10 taškų.​