„Neptūnas“ iššvaistė pranašumą Pasvalyje, bet sužibėjęs Gytis Masiulis neleido nuskęsti

Klaipėdos „Neptūnas“ nutraukė nesėkmių seriją.<br>G.Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Oct 26, 2019, 6:28 PM, atnaujinta Oct 28, 2019, 5:03 PM

Klaipėdos „Neptūnas“ (3/4) po keturių iš eilės pralaimėjimų pagaliau laimėjo LKL čempionato rungtynes, šeštadienį Pasvalyje įveikęs „Pieno žvaigždes“ (2/5) 86:77 (23:24, 19:12, 23:14, 21:27).

Klaipėdiečiai buvo pralaimėję net keturis mačus iš eilės, bet po trečiosios pergalės tikisi kopti aukštyn.

„Neptūno“ gretose 14 taškų surinkęs G. Masiulis buvo rezultatyviausias, jis taip pat atkovojo 10 atšokusių kamuolių. Arti dvigubo dviženklio buvo ir Žygimantas Janavičius, kuris pelnė 13 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Pieno žvaigždėse“ nesustabdomai rungtyniavo 24 taškus pelnęs ir 27 naudingumo balus surinkęs Paulius Petrilevičius.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 14 (10 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 13 (9 rez. perd.), Osvaldas Olisevičius 12 (6/8 dvitaškių), Tomas Delininkaitis ir Andre Williamsonas po 11 (5/5 dvitaškių).

„Neptūnas“ po dviejų kėlinių pirmavo 42:36, bet iškart po pertraukos spurtavo 12:2 ir įgijo dviženklę persvarą.

Kai ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai atitrūko 67:50, atrodė, kad pergalė kišenėje, tačiau „Neptūnas“ tiesiog sustojo ir praleido 16 taškų be atsako – 67:66. Tik tada tritaškį pataikė  Tomas Delininkaitis, o netrukus tai padarė ir Žygimantas Janavičius.

Likus 3 min. aikštę turėjo palikti antrąją techninę pražangą už ginčus su teisėjais gavęs T.Delininkaitis.

Likus 1 min. 10 sek. po Arvydo Šikšniaus tritaškio komandas vėl skyrė tik taškas (76:75), bet žiūrovus nutildė Gyčio Masiulio tritaškis (79:75).

O pabaigoje G.Masiulis tapo tikru didvyriu, kai rezultatui esant 79:77 blokavo Dominyko Domarko metimą ir pats dar sumetė baudas.

Uostamiesčio krepšininkai žaidė be vieno lyderių Deivido Gailiaus.

Rungtynių statistika

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ – Klaipėdos „Neptūnas“ 77:86 (24:23, 12:19, 14:23, 27:21).

„Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius 24 (6 atk. kam.), Johnas Gillonas 13, Arvydas Šikšnius 10.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 14 (10 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 13 (9 rez. perd.), Osvaldas Olisevičius 12 (6/8 dvitaškių), Tomas Delininkaitis (3/8 tritaškių) ir Andre Williamsonas po 11 (5/5 dvitaškių).