Eurolygos sezono naujokų akistatoje Belgrade ASVEL šventė pirmąją pergalę išvykoje

[[ge:lrytas:lrytas:12576742]]

ASVEL krepšininkai džiaugiasi pirma pergale išvykoje.<br> Sputnik/Scanpix nuotr.
„Crvena zvezda“ atakuoja varžovų krepšį.<br>PC/Scanpix nuotr.
 „Crvena zvezda“ krepšininkai.<br> kkcrvenazvezda.rs nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Nov 15, 2019, 7:57 PM, atnaujinta Nov 17, 2019, 6:17 AM

2019-2020 metų Eurolygos turnyro naujokų – Belgrado „Crvena zvezda“ ir Vilerbano ASVEL krepšininkų – akistata penktadienio vakarą vyko Serbijos sostinėje. Tai buvo varžybų aštuntojo turo dvikova. Ją po pratęsimo laimėjo svečiai iš Prancūzijos 74:72 (14:16, 18:20, 15:18, 18:11, 9:7).

Belgradiečių kraityje yra 2 pergalės ir 6 pralaimėjimai, o Prancūzijos atstovai jau šventė 5 pergales ir patyrė 3 nesėkmes.

Buvęs Vilniaus „Ryto“ gynėjas Billy Baronas buvo rezultatyviausias aikštės šeimininkų gretose (16 tšk.). Jis pataikė 2 dvitaškius iš 7, 3 tritaškius iš 6 ir 3 baudas iš 4.

Vilerbano ekipos latvis Rihardas Lomažis surinko 4 taškus.

Nugalėtoajms Tonye Jekiri per 32 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo net 19 kamuolių ir surinko +29 naudingumo balus, o Livio Jeanas-Charles'is įmetė 20 taškų.

T.Jekiri pelnė pergalingus taškus pratęsimo pabaigoje, o L.Jeanas-Charles'is iškovojo papildomas penkias minutes.

Rezultatas:

„Crvena zvezda“ (2/6) – ASVEL (5/3) – 72:74 (16:14, 20:18, 18:15, 11:18, 7:9), – po pratęsimo.

Crvena zvezda“: Billy Baronas 16, Lorenzo Brownas 15, Dejanas Davidovacas 11, Branko Lazičius 8, Jamesas Gistas, Ognjenas Dobričius ir Michaelas Ojo po 6, Boriša Simaničius ir Mouhammadas Faye po 2 taškus.

ASVEL: Livio Jeanas-Charles'is 20, Tonye Jekiri 18, Edwinas Jacksonas 11, Tayloras Jordanas ir Theo Maledonas po 5, Rihardas Lomažis 4, Davidas Lighty, Charles'is Kahudi ir Amine'as Noua po 3, Ismaelis Bako 2 taškai.