Š. Jasikevičiaus auklėtiniai suklupo Pirėjuje prieš K. Kemzūros kariauną

[[ge:lrytas:lrytas:12576393]]

Eurolygos turnyre „Olympiakos“ įveikė „Žalgirį“.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Nov 15, 2019, 9:11 PM, atnaujinta Nov 17, 2019, 6:19 AM

Eurolygos turnyro aštuntojo turo rungtynes Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas Kauno „Žalgiris“ penktadienio vakarą žaidė su Pirėjaus „Olympiakos“ komanda, kurios strategais dirba Kęstutis Kemzūra ir Donaldas Kairys, ir pralaimėjo varžovams 74:83 (18:19, 21:18, 16:23, 19:23).

Žalgiriečių sąskaitoje yra trys pergalės ir penki pralaimėjimai ir Graikijos atstovų taupyklėje – trys laimėjimai ir penkios nesėkmės.

Praėjusiame Eurolygos ture abi komandos patyrė pralaimėjimus: kauniečiai namuose nusileido „Barcelona“ ekipai (86:93), o Pirėjaus krepšininkai taip pat savo aikštėje turėjo pripažinti Tel Avivo „Maccabi“ pranašumą (65:90).

„Žalgiris“ su „Olympiakos“ tarpusavyje žaidė 24 oficialias rungtynes, per kurias „Žalgiris“ iškovojo 11 pergalių.

Praėjusį sezoną „Žalgiris“ laimėjo abejas rungtynes (83:75 namie ir 72:68 svečiuose).

„Olympiakos“ prieš tai pastarąjį kartą „Žalgirį“ įveikė 2018 metų balandį per Eurolygos ketvirtfinalio serijos antrąsias rungtynes, o paskui kauniečiai buvo laimėję keturis kartus iš eilės (dar – 80:60 ir 101:31) ir septynis sykius iš aštuonių.

Per paskutines keturias iš eilės „Žalgirio“ pergales, rungtynės pasibaigdavo vidutiniškai 10,5 taško skirtumu.

Du kėlinius vyko lygi kova ir nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros (19:18, 37:39).

Trečiajame ketvirtyje „Olympiakos“ krepšininkai pataikė penkis tritaškius ir įgijo 7 taškų pranašumą (60:53).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai nutolo 13 taškų (74:61). Per paskutines 4 minutes svečiams pakeisti rungtynių baigties nepavyko (74:83).

Rezultatas:

„Olympiakos“ (3/5) – „Žalgiris“  (3/5) – 83:74 (19:18, 18:21, 23:16, 23:19).

Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 16 (7 rez. perdav., 5/8 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai), Brandonas Paulas (3/3 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos) ir Nikola Milutinovas (8 atk. kam., 4/5 dvitaškiai, 6/9 baudos) po 14, Georgios Printezis (2/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 3/3 baudos) ir Willie Reedas (4/5 dvitaškiai, 2/3 baudos) po 10, Tayloras Rochestie 8, Augustine'as Rubitas 4, Antonis Koniaris 3, Kostas Papanikolaou ir Saša Vezenkovas po 2 taškus.

„Žalgiris“: Jockas Landale'as 23 (3 atk. kam., 7/8 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 6/6 baudos), Lukas Lekavičius 14 (4 rez. perdav., 4/7 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/1 baudos), Thomas Walkupas 10 (5 rez. perdav., 4 atk. kam., 2/9 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 6/6 baudos), Alexas Perezas, Martinas Gebenas (4 atk. kam., 2/3 dvitaškiai) ir Marius Grigonis (3 atk. kam., 1/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai) po 5, Zachas LeDay 4, Nigelas Hayesas 3, Paulius Jankūnas ir Edgaras Ulanovas po 2, Artūras Milaknis 1 taškas. Rokas Jokubaitis taškų nesurinko (02:05 min., 0/1 tritaškiai).