Vieni NBA lyderių iškaršė kailį Jonui Valančiūnui ir „Grizzlies“ ekipai

NBA čempionate antradienį paryčiais Los Andžele triuškinamą pralaimėjimą patyrė Jono Valančiūno atstovaujama „Memphis Grizzlies“ (28/29) ekipa, kurią savo arenoje sutriuškino 124:97 (40:14, 26:23, 24:29, 34:31) sutriuškino „Clippers“ (38/19) krepšininkai.

Jonas Valančiūnas pelnė vos 5 taškus.<br> AP/Scanpix" nuotr.

2020-02-25 08:23, atnaujinta 2020-02-25 10:25

Tai buvo trečioji iš eilės „Grizzlies“ nesėkmė.

Starto penkete rungtynes pradėjęs 27 metų 213 cm ūgio J.Valančiūnas per 25 min. surinko vos 5 taškus (2/8 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 sykį suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Grizzlies“ jau rungtynių pradžioje atsiliko 4:19, o pirmąjį kėlinį pralaimėjo 14:40. Po dviejų kėlinių svečiai buvo atsilikę 37:66.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 25 (8 atk. kam.), Montrezlas Harrellas 22, Marcus Morrisas, Landry Shametas ir Jamychalas Greenas (9 atk. kam.) po 13.

„Grizzlies“: Ja Morantas 16, Gorgui Diengas (10 atk. kam.) ir Joshas Jacksonas po 14, ... Jonas Valančiūnas 5.

Visi vasario 24 d. rungtynių rezultatai.

„Cleveland Cavaliers“ – „ Miami Heat“ 125:119

„Philadelphia 76ers“ – „Atlanta Hawks“ 129:112

„Washington Wizards“ – „Milwaukee Bucks“ 134:137

„Brooklyn Nets“ – „Orlando Magic“ 113:115

„Houston Rockets“ – „New York Knicks“ 123:112

„Dallas Mavericks“ – „Minnesota Timberwolves“ 139:123