Baltarusijos klubas užbaigė „Neptūno“ pasirodymą FIBA Čempionų lygoje

Klaipėdos „Neptūno“ komandai nepavyko prasibrauti į pagrindinį FIBA Čempionų lygos turnyrą. Lemiamose atrankose rungtynėse Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai 59:69 (15:12, 21:26, 13:14, 10:17) pralaimėjo Minsko „Cmoki“ krepšininkams.

Klaipėdos komanda pralaimėjo Minsko klubui.<br> Championsleague.com nuotr.

Sep 24, 2020, 9:46 PM, atnaujinta Sep 24, 2020, 9:50 PM

Uostamiesčio komanda kiek geriau pradėjo rungtynes ir pirmavo po pirmojo kėlinio 15:12. Vis tik „Cmoki“ persvėrė rezultatą ir ilsėtis išėjo pirmaujant 38:36.

Vėliau rungtynės klostėsi taškas į tašką. Lūžis dvikovoje įvyko iki pabaigos likus žaisti 5 minutėms. Tuomet „Cmoki“ pirmavo 58:57, bet per 4 minutes spurtavo 8:0 ir taip nulėmė rugntynių baigtį.

Pralaimėjimu paženklintame mače „Neptūnas“ suklydo 21 kartą, kai varžovai – 10. Puolime strigę mėlynai balti iš žaidimo realizavo vos 36,8 proc. metimų.

Čempionų lygos atrankoje Bulgarijoje rungtyniauti negalėjo prieš kelionę susirgęs Simas Galdikas bei nugaros traumos reabilitaciją tęsiantis Aidas Einikis.

„Neptūnas“: Matas Jogėla 12, Norbertas Giga 10, Žygimantas Janavičius ir Giedrius Stankevičius po 8, Klaidas Metrikis 7 taškai.

„Cmoki“: Maksimas Salašas 18, Kris Clyburnas 17, Vladimiras Veremejenka 11 taškų.