Titulo iškovoti nepavyko – J. Mačiulis ir Atėnų AEK suklupo Čempionų lygos finale

Sekmadienį įvykusiame FIBA Čempionų lygos finale Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų AEK patyrė skaudų pralaimėjimą. Graikijos klubas nusileido San Pablo „Burgos“ ekipai 85:74 (14:24, 35:12, 19:13, 17:25).

Jonas Mačiulis pelnė 6 taškus.<br>Championsleague.com nuotr.

Oct 4, 2020, 9:43 PM, atnaujinta Oct 5, 2020, 1:08 PM

Lūžis dvikovoje įvyko antrajame kėlinyje, kurį Ispanijos komanda laimėjo 35:12. Po ilgosios pertraukos lietuviui ir jo klubo draugams reabilituotis nepavyko – varžovai dar labiau didino savo pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje bandymai sugrįžti vaisių nedavė – San Pablo ekipa šventė pergalę.

J.Mačiulis per 20 ant parketo praleistų minučių pelnė 6 taškus (0/2 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 3 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 4 naudingumo balus.

Ispanijos klubas itin sėkmingai atakavo iš toli. „Burgos“ ekipa pataikė net 17 tritaškių iš 34 atliktų metimų.

Trečiąją vietą turnyre iškovojo „Dijon“ klubas, kuris mažajame finale nugalėjo „Zaragoza Basket“ ekipą 70:65.

AEK: Tyrese'as Rice'as 17, Keithas Langfordas 11, Mattas Lojeskis 9

„San Pablo Burgos“: Thaddusas McFaddenas 18, Omaras Cookas 15, Miquelis Salvo 12.