M. Kuzminskas buvo „Virtus“ siaubu, tačiau palaužti italų „Lokomotiv“ nesugebėjo

Pirmą pralaimėjimą Europos taurės C grupėje trečiadienį patyrė Krasnodaro „Lokomotiv“ (1/1) klubas su Mantu Kalniečiu bei Mindaugu Kuzminsku. Rusijos atstovai išvykoje 79:85 (14:14, 26:22, 23:32, 16:17) nusileido galingajai italų Bolonijos „Virtus“ komandai, kuriai tai buvo antroji sėkmė iš eilės.

Mindaugas Kuzminskas<br>lokobasket.com

Oct 7, 2020, 11:52 PM, atnaujinta Oct 7, 2020, 11:57 PM

Nors „Lokomotiv“ pradžioje diktavo sąlygas, tačiau trečiame kėlinyje italai nutolo 10 taškų skirtumu ir iniciatyvos nepaleido. Dvikovoje įspūdingai žaidė ir po traumos Bolonijos ekipoje pasirodęs serbų legenda Milošas Teodosičius.

Pirmoje Europos taurės akistatoje ir tik antrąkart ant parketo pasirodęs M.Kalnietis rungtyniavo 29 minutes, įmetė 9 taškus (3/3 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), sugriebė 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius suklydo ir akistatą baigė su 13 naudingumo balų.

Tuo tarpu M.Kuzminskas vos nepasiekė savo rekordo Europos taurėje pagal įmestus taškus: per 35 minutes pelnė 20 taškų (4/8 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 9/10 baudų metimai), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, užsidirbo 2 blokus, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 25 naudingumo balus.

Pastarojo puolėjo karjeros rekordas Europos taurėje – 21 taškas, kuris buvo surinktas 2009 metais atstovaujant „Šiauliams“ susidūrime su Salonikų „Aris“ komanda.

Kitą savaitę Krasnodaro klubas atvyks žaisti į Panevėžį su vietos „Lietkabeliu“, kuris pralaimėjo ir antrąją dvikovą grupėje – šįkart juos įveikė „Monaco“ 82:57.

„Virtus“: Milošas Teodosičius 18 (4/9 tritaškiai, 7 rez. perd.), Joshas Adamsas 17 (3/5 tritaškiai), Kyle'as Weemsas 13 (7 atk. kam.), Julianas Gamble'as 9 (13 atk. kam.).

„Lokomotiv“: Mindaugas Kuzminskas 20, Willas Cummingsas 18, Jordanas Crawfordas 15 (3/7 tritaškiai).