„Olympiakos“ Milano klubui išrašė pirmąjį sezono pralaimėjimą Eurolygoje

Pirėjo „Olympiakos“ (2/1) komanda namuose 86:75 (18:21, 18:21, 27:16, 23:17) nugalėjo Milano „Olimpia“ (2/1) krepšininkus ir šiems išrašė pirmąjį pralaimėjimą 2020-2021 metų Eurolygos sezone.

Milano klubas pralaimėjo išvykoje.<br>M.Patašiaus nuotr.

Oct 14, 2020, 7:21 PM, atnaujinta Oct 14, 2020, 11:06 PM

Graikijos klubas kiek vangiau pradėjo rungtynes ir pirmoje jų dalyje leido Milano klubui susikrauti nedidelę 6 taškų persvarą – 42:36.

Tačiau po pertraukos su dvigubai didesne energija žaidęs „Olympiakos“ netrukus persvėrė rezultatą, o iki dvikovos pabaigos likus žaisti 5 minutes jau pirmavo 76:65.

Per likusį laiką Milano klubas dar bandė panaikinti dviženklį deficitą, tačiau Pirėjo klubas atsilaikė ir iškovojo antrąją pergalę sezone.

Šiose rungtynėse „Olympiakos“ pergalės kalviu tapo Kostas Sloukas, kuris surinko dvigubą dviženklį. Įžaidėjas ne tik pelnė 17 taškų, bet atliko 11 rezultatyvių perdavimu ir surinko 28 naudingumo balus.

„Olympiakos“: Kostas Sloukas 17, Giorgios Printezis ir Aaronas Harrisonas po 16, Shaquielle'as McKissicas 10 taškų.

„Olimpia“: Sergio Rodriguezas 18, Michaelis Rollas 16, Zachas Leday 10, Luigi Datome 9 taškai.