Drama Tel Avive: „Maccabi“ po pratęsimo krito prieš „Olympiakos“

[[ge:lrytas:lrytas:17867807]]

Eurolygos dvikova Tel Avive: „Maccabi“ – „Olympiakos“.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 12, 2021, 9:01 PM, atnaujinta Jan 13, 2021, 7:34 AM

Tel Avivo „Maccabi“ pratęsimo pareikalavusioje dramoje nešsikapstė Eurolygos mače su Pirėjo „Olympiakos“. Žydai antradienį namuose dramatiškai krito prieš Graikijos klubą – 87:89 (18:13, 22:20, 15:19, 18:26, 14:16).

Šeimininkai tris kėlinius tvirtai pirmavo, tačiau „Olympiakos“ nepasidavė.

Graikai ėmė mažinti deficitą, o lemiamo ketvirčio metu perėmė iniciatyvą – 65:61.

Tačiau penki Scottie Wilbekino pelnyti taškai iš eilės vėl išvedė į priekį „Maccabi“ – 69:67.

Iki rungtynių pabaigos likus 24 sek., „Olympiakos“ puolėjas Sasha Vezenkovas dviem baudų metimais išlygino rezultatą (71:71), tad lemiama ataka ir rungtynių likimas atiteko žydų komandai.

Tiesa, tas pats S.Vezenkovas pažeidė taisykles, o prie baudų metimų linijos stojęs „Maccabi“ amerikietis Tyleris Dorsey pataikė vieną baudą iš dviejų, nepaisant to, kamuolį puolime atkovojo S.Wilbekinas, kuris taip pat pataikė tik vieną baudos metimą – 73:71.

Kitoje aikštės pusėje iniciatyvos ėmėsi Kostas Sloukas, kuris išprovokavo varžovo pražangą, pataikė abu baudų metimus ir išvedė ekipas į pratęsimą.

Papildomo kėlinio metu ir vėl vyko atkakli kova, tačiau galiausiai savo pranašumą įrodė svečiai iš Pirėjo – 89:87.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 25, Elijah Bryantas 15, Ante Žižičius 12.

„Olympiacos“: Kostas Sloukas 21 (11 rez. perd.), Giannoulis Larentzakis 13, Georgios Printezis 12, Shaquille‘as McKissicas 10.