„Knicks“ privertė „Magic“ šeštą kartą iš eilės iš aikštės eiti nuleidus galvą

Švenčiant Martino Lutherio Kingo dieną, pirmieji anksčiausiai savo NBA mačą žaidė „New York Knicks“ ir „Orlando Magic“ klubai. „Knicks“ (7/8) namie šventė pergalę 91:84 (19:13, 29:25, 19:16, 25:30), o „Magic“ (6/8) ekipa patyrė jau šeštąją nesėkmę iš eilės.

:Knicks“ žaidėjas RJ. Barrettas tapo „Magic“ ekipai per kietu riešutu<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Jan 18, 2021, 11:57 PM, atnaujinta Jan 19, 2021, 10:48 AM

Tris kėlinius pirmavę šeimininkai galiausiai įgijo solidžią 15 taškų persvarą 66:51, tačiau „Magic“ neatlyžo ir po spurto ketvirtame kėlinyje išlygino rezultatą 73:73.

Baigiantis mačui ir toliau nebuvo aiškaus lyderio – paskutinę minutę rezultatas buvo 81:81. Tik po J.Randle‘o ir R.J.Barretto metimų Niujorkas pabėgo 85:81 ir galiausiai nugalėjo.

Tai buvo antroji iš eilės „Knicks“ pergalė, o praįjusiame ture ekipa tiesiog sutriuškino „Boston Celtics“ 105:75.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapo J.Randle‘as, kuris per 39 minutes pelnė 21 tašką (3/13 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 9/13 baudų metimų), atkovojo 17 kamuolių ir atliko rezultatyvų perdavimą. „Knicks“ tragiįkai metė tritaškius, pataikę vos 5 iš 27 (19 proc.)

„Knicks“: R.J.Barrettas 22 (10 atk. kam.), Juliusas Randle‘as 21 (17 atk. kam.), Reggie Bullockas 13 (2/8 tritaškių), Elfridas Paytonas 12 (6/11 dvitaškių), Immanuelis Quickley 11, Mitchellas Robinsonas 6 (10 atk. kam.).

„Magic“: Nikola Vučevičius 24 (14 atk. kam.), Terrence‘as Rossas 19 (4/8 tritaškių), Aaronas Gordonas 18 (17 atk. kam., 9 rez. perd.).