Ketvirtajame kėlinyje suspindusi „Bayern“ įveikė „Maccabi“

Ketvirtadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse apmaudžią nesėkmę patyrė Tel Avivo „Maccabi“ ekipa.

Miuncheno ekipa iškovojo pergalę namuose.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Feb 25, 2021, 9:28 PM, atnaujinta Feb 26, 2021, 12:09 AM

Izraelio klubas išvykoje 70:72 (21:18, 17:19, 20:14, 12:21) nusileido Miuncheno „Bayern“ krepšininkams.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo „Maccabi“ ekipa, kuri įgijo nežymų pranašumą ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 21:18.

Antrajame ketvirtyje vyko permaininga kova, kurioje ir vėl kiek pranašesni buvo svečiai iš Izraelio. Į ilgąją pertrauką jie išėjo pirmaudami 38:37.

Po pertraukos „Maccabi“ įjungė aukštesnę pavarą ir padidino savo pranašumą iki 9 taškų.

Į ketvirtąjį kėlinį „Bayern“ išėjo su rimtu nusiteikimu. Aikštelės šeimininkai ne tik ėmė mažinti turimą deficitą, bet ir persvėrė rezultatą.

Pranašumą iki dvikovos pabaigos išsaugojęs Vokietijos klubas šventė labai svarbią pergalę.

„Bayern“: Wade'as Baldwinas 16, Jalenas Reynoldsas 15, Paulas Zipseris 10.

„Maccabi“: Ante Žižičius 18, Scottie Wilbekinas 10, Tyleris Dorsey 9.