Pergalių seriją tęsiantis G. Žibėnas jau džiaugiasi „Ryto“ naujoku I. Buva

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai LKL čempionate pratęsė pergalių seriją iki aštuonių, o jos kūrėjas treneris Giedrius Žibėnas džiaugėsi komandos naujoko Ivano Buvos debiutu Prienuose.

Ivanas Buva debiutavo sostinės klube.<br>bsrytas.lt nuotr.
 G.Žibėnas liko patenkintas naujoko debiutu.<br>R.Danisevičiaus nuotr.

Feb 27, 2021, 11:03 PM

Vilniečiai sutriuškino „CBet“ ekipą 97:67, o 29 metų 208 cm ūgio kroatas pasižymėjo dvigubu dviženkliu, surinkęs 13 taškų ir 11 atkovotų kamuolių vos per 20 minučių.

G.Žibėnas teigė, kad aukštaūgis gali žaisti ir sunkiojo puolėjo pozicijoje.

„Bandėme I.Buvą treniruotėse naudoti kartu su Martynu Echodu. Šįkart to neprireikė, bet jis tikrai gali žaisti per dvi pozicijas. Ivanas puikiai prisijungė prie komandos.

Jau per treniruotes buvo matyti, kad tai aukšto lygio žaidėjas. Džiaugiuosi, kad jis iškart sužaidė solidžias rungtynes“, – sakė G.Žibėnas.

„Rytas“ nepateko į Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertą, todėl iki mačo Prienuose turėjo 17 dienų pertrauką.

„Iš viso buvo net septynios laisvos dienos, šiek tiek keitėme gynybą ir puolimą. Labai laukėme šio mačo, norėjome sužaisti draugiškas rungtynes per FIBA atrankos langą, bet neradome su kuo.

Buvo įdomu, kaip atrodysime po tokios ilgos pertraukos, bet žaidėjai trečiajame kėlinyje greitai nuramino“, – sakė „Ryto“ treneris.