CSKA Tel Avive išbarstė net 22 taškų persvarą, bet išsigelbėjo mače su „Maccabi“

Eurolygos antroje pozicijoje žengianti vis dar titulą ginanti Maskvos CSKA išvykoje sunkiąją dvigubų mačų savaitę pradėjo akistata išvykoje su Tel Avivo „Maccabi“ ir lengva mačo pabaiga virto tikra drama: rusai šiaip ne taip 84:80 (23:23, 10:28, 19:17, 16:28) palaužė šeimininkus.

Mike'as Jamesas ir Dimitris Itoudis.<br>Twitter nuotr.
Mike'as Jamesas<br>vk.com/cskabasket nuotr.
Mike'as Jamesas<br>Twitter nuotr.
Maskvos CSKA komandos suoliukas<br>vk.com/cskabasket nuotr.
 D.Itoudis ir N.Kurbanovas<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Mar 2, 2021, 9:59 PM, atnaujinta Mar 2, 2021, 11:59 PM

Pirmasis kėlinys nekėlė rimtų audrų: klubai žengė koja kojon, tačiau šešių minučių atkarpą antrame kėlinyje 16:0 laimėję svečiai atitrūko 45:28. Trečiame kėlinyje skirtumas užaugo iki 22 taškų – 61:39 ir atrodė, kad likusios minutės bus tik formalumas.

Tačiau „Maccabi“ parodė charakterį ir lemiamame ketvirtyje sumažino atsilikimą iki 61:71, o prasidėjus paskutinei minutei – 77:81.

Maža to – po Tylerio Dorsey tritaškio skirtumas tapo 80:82. Šeimininkai prasižengė, o prie baudų linijos stojęs Tornkie Šengelija buvo tiklsus – 84:80.

T.Dorsey dar bandė mesti tritaškį, bet jis nebuvo tikslus.

Mačą stebėjo 300 žiūrovų – kol kas tai maksimalus leidžiamas aistruolių skaičius Izraelyje, nors planuojama į rungtynes greitai leisti iki 1500 sirgalių.

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 20 (5/7 tritaškiai), Othello Hunteris 14 (10 atk. kam., 25 naud. bal.), Angelo Caloiaro 9, Scottie Wilbekinas 8 (2/8 tritaškiai, 5 atk. kam.).

CSKA: Willas Clyburnas 21 (5 atk. kam.), Darrunas Hilliardas 17 (5/10 tritaškiai), Gabrielis Lundbergas 12 (4/8 tritaškiai), Mike‘as Jamesas 10 (1/6 tritaškiai, 6 rez. perd.), Tornike Šengelia 8.

Izraelio komanda ir toliau niekaip neranda savojo žaidimo bei velkasi arčiau turnyrinės lentelės pabaigos – turi 10 laimėjimų.

Tel Avivo atstovai praėjusį mėnesį dėl COVID-19 praleido dvi akistatas, tačiau per ketverius sužaistus mačus „Maccabi“ nepelnė nė vienos pergalės“ praėjusiame ture nusileidusi po atkaklios kovos Miuncheno „Bayern“ 70:72.

Šiek tiek linksmesnės nuotaikos CSKA stratego Dimitrio Itoudžio stovykloje – po dviejų pralaimėjimų praėjusiame ture Rusijos superklubas taško skirtumu – 75:74 įveikė Pirėjo „Olympiakos“.

Pirmoje tarpusavio akistatoje CSKA šventė pergalę 76:72.