Įsibėgėjusi „Anadolu Efes“ ekipa lyg volas pervažiavo ir „Maccabi“ krepšininkus

Eurolygoje antradienio vakarą buvo sužaistos atidėtos 23-iojo Eurolygos turo rungtynės, kuriose Stambulo „Anadolu Efes“ (19/10) svečiuose 90:66 (22:17, 25:14, 24:16, 19:19) sutriuškino Tel Avivo „Maccabi“ (11/17) ekipą.

„Anadolu Efes“ iškovojo aštuntąją pergalę iš eilės.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 16, 2021, 9:46 PM, atnaujinta Mar 16, 2021, 10:04 PM

Ergino Atamano auklėtiniai iškovojo aštuntąją pergalę iš eilės ir 11-ąją per 12 pastarųjų rungtynių.

„Anadolu Efes“ turnyro lentelėje susilygino su Milano „Olimpia“ – aukščiau tik Šarūno Jasikevičiaus vairuojama „Barcelona“ (21/8).

Po dviejų kėlinių Tel Avive svečiia pirmavo 47:31 ir nepaliko abejonių dėl mačo baigties.

Trečiajame kėlinyje po spurto 15:4 Turkijos klubas pirmavo daugiau nei 20 taškų (65:44).

„Anadolu Efes“ pataikė 14 iš 26 tritaškių.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 15 (3/9 tritaškių), Ante Žižičius 14, Tyleris Dorsey 10.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas (5/9 tritaškių) ir Vasilije Micičius po 15, Tiboras Pleissas ir Krunoslavas Simonas po 10.