„Real“ po pergalės prieš „Olympiakos“ padidino savo šansus kovoje dėl vietos aštuntuke

Eurolygos 33-ojo turo rungtynėse karališkasis Madrido „Real“ klubas (19/14) namie 72:63 (20:11, 16:15, 17:12, 19:25) susitvarkė su Pirėjo „Olympiakos“ (15/18).

Madrido „Real“ – Pirėjo „Olympiakos“.<br>ANE Edition/Scanpix nuotr.

Apr 2, 2021, 9:58 PM, atnaujinta Apr 3, 2021, 8:41 AM

„Real“ ši pergalė leidžia likimą laikyti savo rankose. Jei ispanų klubui pavyks paskutiniame mače išvykoje įveikti Stambulo „Fenerbahce“ jie užsitikrins vietą ketvirtfinlyje.

Iniciatyvą į savo rankas nuo rungtynių pradžios paėmė Madrido krepšininkai. „Olympiakos“ nerado kelių puolime ir prametę visus penkis tritaškius turėjo jau 9-ių taškų deficitą – 11:20.

Antrajame kėlinyje svečiai iš Pirėjaus šeimininkams atitrūkti neleido, tačiau grįžti į rungtynes taip pat nesugebėjo ir į didžiąją pertrauką keliavo atsilikdami dviženkliu skirtumu (26:36).

Antrojoje rungtynių dalyje ir toliau rungtynes kontroliavo Ispanų ekipa ir graikai privalėjo pripažinti pralaimėjimą .

Rezultatyviausiai „Real“ ekipoje rungtyniavo Gabrielis Deckas surinkęs 18 taškų.

„Olympiakos“ komandoje naudingiausias buvo Saša Vezenkovas pelnęs 22 taškų.

Tai buvo jau antrasis komandų susitikimas šiame sezone. Pirmojoje dvikovoje 86:82 išvykoje pergale džiaugėsi Ispanijos klubas.

„Real“: Gabrielis Deckas 18, Walteris Tavaresas 15 (8 atk. kam.), Jaycee Carrollas 9, Niccolas Laprovitollas 7, Alberte Abalde 6.

„Olympiakos“: Saša Vezenkovas 22, Shaquielle'as McKissicas, Vassillis Spanoulis, Georgiosas Printezis ir Gainnoulis Larentzakis po 7.