Sensacijos nebus: Š. Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ susitvarkė su „Joventut“ ir žengė į pusfinalį

Šeštadienį „Barcelona“ trečiosiose ir lemiamose Ispanijos čempionato ketvirtfinalio rungtynėse 94:73 (25:21, 20:17, 37:14, 12:21) nugalėjo Badalonos „Joventut“ klubą.

Šarūnas Jasikevičius.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2021-06-05 21:24, atnaujinta 2021-06-05 22:30

Kertiniu kėliniu tapo trečiasis, kuriame lietuvio vadovaujama komanda į varžovų krepšį įmetė net 37 taškus. Ir nors ketivrtajame kėlinyje Badalonos klubas dar bandė kabintis į rungtynes surengdamas spurtą 15:2, jėgų sugrįžti jiems nepakako, o pergale džiaugėsi „Barcelona“.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Kyle'as Kuričius įmetęs 22 taškus. „Joventut“ gretose labiausiai išsiskyrė buvęs „Barsos“ centra Ante Toičius, kuris surinko 17 taškų.

Pirmąjį ketvirtfinalio serijos susitikimą dabar katalonai laimėjo 84:74. O antrąsias netikėtai pralaimėjo 63:72. Eurolygos finalo dalyviams pralaimėjimass ketivrtfinalio serijoje būtų laikomas sensacija.

Pusfinalyje „Barcelona“ klubo jau laukia „Tenerife“ ekipa.

Kitame pusfinalyje susikaus Madrido „Real“ bei „Valencia“ komandos.

„Barcelona“: Kyle'as Kuričius 22, Pau Gasolis 14, Brandonas Daviesas 13, Corry Higginsas 10.

„Joventut“: Ante Tomičius 17, Vladimiras Brodižianskis 11, Nenadas Dimitrijevičius 10, Feranas Bassas ir Pau Ribas po 8.