Marius Grigonis su CSKA iš „Zenit“ nugvelbė pirmąjį sezono trofėjų

VTB lygos Supertaurės rungtynėse sekmadienį „VTB arenoje Maskvos CSKA ekipa su Mariumi Grigoniu 81:73 (21:10, 13:19, 25:21, ) nugalėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ klubą, kurio garbę gina Artūras Gudaitis bei Mindaugas Kuzminskas ir iškovojo pirmąjį sezono trofėjų.

M.Grigonis<br>CSKA klubo nuotr.
M.Grigonis<br>CSKA Instagram nuotr.
M.Grigonis<br>cskabasket.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2021-09-19 21:22, atnaujinta 2021-09-19 21:25

Tai pirmą kartą rengiamos taurės varžybos, kurios dar turi Aleksandro Gomelskio vardą.

Ketvirtame kėlinyje CSKA po M.Grigonio tritaškio turėjo dviženklę persvarą – 66:54. Tačiau Sankt Peterburgo atstovai likus kovoti 3 minu. sumažino atsilikimą iki 63:68. Tačiau daugiau nieko padaryti nesugebėjo.

19 minučių žaidęs M.Grigonis pelnė 11 taškų (0/3 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 9 naudingumo balus.

Abu „Zenit“ lietuviai dėl legionierių limito nežaidė.

Finale Sankt Peterburgo klubas neteko vieno savo lyderių. Sužaidus vos 30 sekundžių pirmajame kėlinyje čiurną susižeidė ir baigė pasirodymą Shabazzas Napieras.

Nugalėtojams Willas Clyburnas įmetė 18 taškų, Gabrielis Lundbergas – 14 (6 atk. kam.), Nikola Milutinovas – 10, Tornike Šengelija (9 atk. kam.), Johannesas Voigtmannas ir Aleksejus Švedas pridėjo po 7.

Pralaimėjusiems Billy Baronas surinko 17 taškų (2/9 tritaškiai, 5 rez. perd.), Jordanas Loydas – 15, Jordanas Mickey ir Alexas Poythressas po 12.

Nikola Milutinovas ir treneris Dimitris Itoudis davo asmeninius prizus kaip geriausias žaidėjas ir treneris.

Supertaurės mažajame finale Kazanės „Uniks“ 84:70 (21:22, 20:22, 21:16, 22:10) nugalėjo Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkus.

Nugalėtojams Mario Hezonja pelnė 27 taškus (5/11 tritaškiai, 6 per. kam., 6 kld., 23 naud. bal.), o pralaimėjusiems Errickas McCollumas įmetė 19 taškų (13/13 baudos metimai, 9 rez. perd., 8 kld., 22 naud. bal.).