Apie antrą pergalę Eurolygoje svajojusi „Maccabi“ buvo daužoma – „Crvena zvezda“ pateikė staigmeną

Eurolygoje ketvirtadienį savo antruosius mačus žaidė ekipos, skirtingai pradėjusios sezoną – Tel Avive namie „Maccabi“ bandė iškovoti antrąją pergalę mūšyje su serbų Belgrado „Crvena zvezda“. Tačiau pergalės siekis tapo sutriuškinimu – Izraelio klubas namie 63:75 (10:20, 17:15, 10:19, 26:21) kapituliavo prieš „Crvena Zvezda“.

Tel Avivo „Maccabi“ ekipa.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Oct 7, 2021, 8:35 PM, atnaujinta Oct 8, 2021, 12:40 AM

Ketvirtajame kėlinyje serbai pirmavo ir 20 taškų skirtumu 68:48 ir „Maccabi“ tik bandė mažinti atsilikimą.

Buvęs žalgirietis Nate’as Woltersas sužaidė puikias rungtynes: amerikietis per 26 minutes pelnė 17 taškų (4/7 dvitaškių, 3/4 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, 2 sykius prasižengė bei surinko 19 naudingumo balų.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 18 (6/10 tritaškių, 4 rez. perd.), Mathiasas Lessortas 16 (8/10 baudų metimų, 4 atk. kam.), Angelo Caloiaro 9.

„Crvena Zvezda“: Nikola Kaliničius 19 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Nate‘as Woltersas 17, Luka Mitrovičius 12 (11 atk. kam.), Ognjenas Dobričius 8 (1/5 tritaškių).

Serbai antrą kartą iš eilės žaidė išvykoje – prieš tai Belgrado krepšininkai viešėjo Turkijoje, kur po atkaklios akistatos krito nuo Stambulo „Fenerbahce“ 57:61.

Tuo tarpu „Maccabi“ ir vėl žaidė namie. Eurolygos startiniame mače Izraelio krepšininkai po įnirtingos akistatos palaužė Miuncheno „Bayern“ 69:68.