R. Giedraitis buvo naudingiausias, tačiau gavo krepšinio profesoriaus pamokų

Sezono starte stringanti Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (0/2) ekipa be pergalės Eurolygoje liko ir antrajame ture.

Rokas Giedraitis<br>G.Bitvinsko nuotr.

Oct 8, 2021, 9:27 PM, atnaujinta Oct 8, 2021, 11:23 PM

Penktadienį baskai savo aikštėje 64:78 (17:19, 13:19, 17:19, 17:21) nusileido Milano „Olimpia“ (2/0) krepšininkams.

Krepšinio profesoriumi vadinamo Ettores Messinos auklėtiniai į priekį šoktelėjo ne nuo pat akistatos pradžios. Sunkumų puolime turėję svečiai po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje vos dviejų taškų pranašumu – 19:17.

Antrajame kėlinyje „Baskonia“ ėmė strigti puolime, o kitoje aikštės pusėje rezultatyviau žaidusi „Olimpia“ ėmė krautis savo pranašumą, kuris ketvirčio pabaigoje išaugo iki dviženklio – 38:28.

Po pertraukos „Olimpia“ kontroliavo rungtynes ir praktiškai nė karto neleido varžovams sumažinti savo pranašumo iki vienženklio skirtumo.

Puolime su sunkumais susidūrusi „Baskonia“ nusileido savo varžovams ir Eurolygoje vis dar išlieka be pergalių.

Naudingiausiu rungtynių krepšininku tapo R.Giedraitis.

Lietuvis per 36 ant parketo praleistas minutes įmetė 14 taškų (4/6 dvit., 1/3 trit., 3/6 baud. metim.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

Tuo tarpu T.Sedekerskis per 12 minučių pelnė 4 taškus (2/2 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 3 naudingumo balus.

„Baskonia“: Simone Fontechio 16, Rokas Giedraitis ir Wade'as Baldwinas po 14, Stevenas Enochas 10.

„Olimpia“: Malcolmas Delaney 13, Shavonas Shieldas ir Devonas Hallas po 12.