Meistriškumo pamokas jaunimui dalinęs C. Anthony atvedė „Lakers“ į dar vieną pergalę K. Durantas išvarytas iš aikštės

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį buvo sužaistos ketverios NBA rungtynės, o vieneriose iš jų dar vieną pergalę nuskynė „Los Angeles Lakers“ (4/3) ekipa.

C.Anthony.<br>AP/Scanpix nuotr.

2021-11-01 08:05, atnaujinta 2021-11-01 08:15

Carmelo Anthony į priekį vedamas „Lakers“ namuose 95:85 (27:15, 27:20, 21:19, 20:31) pranoko „Houston Rockets“ krepšininkus.

37-erių veteranas ir vėl užtildė visus skeptikus bei pataikęs 5 tolimus metimus iš viso prie pergalės prisidėjo įmesdamas 23 taškus (3/6 dvit., 2/4 baud.), atkovodamas 3 kamuolius ir blokuodamas 4 varžovų metimus.

Meistriškumo pamokas priešininkams dalinęs C.Anthony pirmuosius savo 15 taškų įmetė vos per 7 žaidimo minutes.

Be jo „Lakers“ gretose taip pat spindėjo Russellas Westbrookas, kuris flirtavo su trigubu dviženkliu.

32-ejų gynėjas įmetė 20 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu LeBronas Jamesas buvo kiek kuklesnis ir prie pergalės prisidėjo pelnydamas 15 taškų.

Šį kartą NBA legenda „Lakers“ talkino ne taškais, o rezultatyviais perdavimais, kurių pergalingose rungtynėse atliko net 8.

„Rockets“ gretose rezultatyviausias buvo Ericas Gordonas, kuris įmetė 17 taškų.

„Lakers“: Carmelo Anthony 23, Russellas Westbrookas 20, Anthony Davisas 16, LeBronas Jamesas 15.

„Rockets“: Ericas Gordonas 17, Christianas Woodas 16, Kevinas Porteris 13, Kenyonas Martinas 12, Alperenas Sengunas 11.

Kitose rungtynėse „Brooklyn Nets“ (4/3) savo aikštėje 117:91 (28:25, 36:24, 32:25, 21:17) pranoko „Detroit Pistons“ (1/5) krepšininkus.

Vis dėlto pergalingai pasibaigusios dvikovos pabaigos nesulaikė vienas iš „Nets“ ekipos lyderių Kevinas Durantas, kuris trečiajame kėlinyje sulaukė diskvalifikacinės pražangos.

Amerikietis bandydamas išsivaduoti iš užtvaros alkūne pataikė į Kelly Olynyko galvą.

Iki šio momento K.Durantas per 27 ant parketo praleistas minutes buvo įmetęs 23 taškus.

Būtent dvikovos pabaigos nesulaukęs 33-ejų amerikietis ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

„Nets“: Kevinas Durantas 23, Jamesas Hardenas 18, LaMarcusas Aldridge'as 16, DeAndre Bembry 15, Joe Harrisas 12.

„Pistons“: Cory Josephas 13, Joshas Jacksonas 12, Jerami Grantas 11, Saddiqas Bey 9.