E. Bendžiaus pastangas nubraukė neįtikėtinai sužaidęs italas

Dar vieną pralaimėjimą Italijos čempionate patyrė Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Dinamo“ (5/8), išvykoje nusileidusi 80:89 (20:15, 16:20, 18:26, 26:28) Kremonos „Vanoli“ (4/9) atstovams.

Eimantas Bendžius<br> fiba.com nuotr.

2022-01-09 18:23

Klaipėdietis E.Bendžius rungtyniavo ilgiausiai – 36 minutes, per kurias pelnė 13 taškų (1/5 dvit., 2/5 trit., 5/5 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

Kremonos komandoje italas 24 metų 197 cm ūgio Andrea Pecchia buvo nesulaikomas: jo sąskaitoje 28 taškai (8/9 dvit., 2/3 trit., 6/7 baudų) per 33 minutes, 9 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir net 48 naudingumo balai. Tai krepšininko rekordinis naudingumo pasirodymas.

„Vanoli“: Andrea Pecchia 28, Jalenas Harrisas 13, Matteo Spagnolo 12, Giuseppe Poeta ir Tresas Tinkle'as po 11.

„Dinamo“: Stefano Gentile 15, Kasparas Treieris 14, Eimantas Bendžius ir Geraldas Robinsonas po 13, Davidas Loganas 11.