Ispanijos krepšinio pirmenybėse – trijų lietuvių susidūrimas

Šeštadienį vykusiose Ispanijos krepšinio pirmenybių rungtynėse aikštėje kovėsi net trys krepšininkai iš Lietuvos. Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko atstovaujama Santjago De Kompostelos „Obradoiro CAB“ (8/16) išvykoje susigrūmė su Lugo „Breogan“ (11/13) klubu, kuriame rungtyniauja Mindaugas Kačinas.

Laurynas Birutis.<br>OBRADOIRO CAB twitter nuotr.

Mar 26, 2022, 10:07 PM

Pergalė 80:78 (21:17, 14:21, 23:16, 22:24) šventė aikštės šeimininkai, o juos į pergalę atvedė Džananas Musa, kuris pataikė lemiamu tapusį dvitaškį, kuris vėliau išplėšė komandai laimėjimą.

Naudingiausiai tarp visų lietuvių sužaidė L.Birutis.

Jis per 35 minutes įmetė 16 taškų (5/7 dvit., 6/7 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus.

L.Beliauskas per 7 minutes taškais nepasižymėjo (0/1 trit.) ir surinko naudingumo balą.

Tuo metu nugalėtojų gretose M.Kačinas per 4 minutes taip pat taškų nepelnė. Lietuvis sugriebė kamuolį, bet naudingumo balų nesurinko.