Eurolygos akistatą Milane tarp skirtingas užduotis sprendžiančių „Olimpia“ ir „Bayern“ laimėjo šeimininkai

Eurolygoje antradienį buvo žaidžiamos atidėtos 30-ojo turo rungtynės Milane tarp „Olimpia“ (18/8) ir Miuncheno „Bayern“ ekipų (12/12). Šeimininkai iškovojo pergalę 84:77 (15:19, 18:17, 23:14, 28:27) ir dabar taikosi į antrąją vietą.

Miuncheno „Bayern“ kovoja dėl vietos aštuntuke.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 29, 2022, 9:22 PM, atnaujinta Mar 30, 2022, 12:13 AM

Milano klubas dabar susilygino su Madrido „Real“, bet pagal tarpusavio rezultatus yra žemesnėje pozicijoje.

Po dviejų kėlinių „Olimpia“ atsiliko 33:36, bet po pertraukos perėmė iniciatyvą.

Po trečiojo kėlinio rezultatas tapo 56:50, tačiau ketvirtajame komandas skyrė tik taškas (66:65).

Vis dėlto po Shavono Shieldso tritaškių „Olimpia“ atsigavo, o mačo pabaigoje esant rezultatui 74:71 svečiams koją pakišo trenerio techninė pražanga.

„Olimpia“: Shavonas Shieldsas 22 (5/9 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 6/6 baudų), Nicolo Melli (7/8 baudų, 13 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Devonas Hallas po 11, Sergio Rodriguezas 9.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 26 (4/7 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 6/8 baudų), Ognjenas Jaramazas 14, Darrunas Hilliardas 11.

Iki šio mačo abi iš ekipos laimėjo tik po vienas rungtynes iš trejų.

Milaniečiai buvo ketvirti ir neturėjo ko jaudintis dėl pozicijos, o Miuncheno klubas kybo ant aštuntuko ribos ir dar žais ketverias rungtynes.

Praėjusį sezoną šios komandos susikirto ketvirtfinalyje, kur „Olimpia“ šventė pergalę serijoje 3:2.