„76ers“ lyderiai atitempė ekipą į dar vieną pergalę: „Heat“ gavo antrą dūrį iš eilės

Pirmąsias dvejas NBA Rytų konferencijos pusfinalio serijos rungtynes pralaimėjusi „Philadelphia 76ers“ ekipa išliko gyva.

J.Hardenas ir J.Embiidas kartu pelnė 55 taškus,<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2022-05-09 07:40

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Filadelfijoje vykusiose ketvirtose serijos rungtynėse „76ers“ 116:108 (30:28, 34:28, 25:29, 27:23) antrą kartą iš eilės pranoko „Miami Heat“ krepšininkus ir išlygino serijos rezultatą 2:2.

Tikru galvos skausmu svečiams tapo neišsprendžiamas Jameso Hardene ir Joelio Embiido tandemas.

J.Hardenas į „Heat“ krepšį per 40 minučių spėjo įmesti 31 tašką, o prie jų taip pat pridėjo ir 9 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu J.Embiidas per 38 minutes pasižymėjo 24 taškais ir 11 atkovotų kamuolių.

Abu šie krepšininkai surinko beveik pusę „Philadelphia 76ers“ pelnytų taškų – 55 iš 116.

„Heat“ gelbėti bandė rezultatyviausiu rungtynių žaidėju tapęs Jimmy Butleris, kuris pasižymėjo pelnydamas 40 taškų.

Prieš ilgąją pertrauką pranašumą įgiję aikštės šeimininkai jo neatidavė iki pat rungtynių pabaigos. Trečiojo kėlinio pabaigoje „Heat“ buvo priartėjusi iki vieno metimo atstumo (85:87), bet persverti rezultato svečiams iš Majamio nepavyko ir serijos rezultatas tapo lygus.

Penktosios rungtynės Majamyje bus žaidžiamos naktį iš antradienio į trečiadienį.

„Philadelphia 76ers“: Jamesas Hardenas 31, Joelis Embiidas 24, Tyrese'as Maxey 18, Tobiasas Harrisas 13.

„Miami Heat“: Jimmy Butleris 40, Bamas Adebayo 21, Victoras Oladipo 15, Tyleris Herro 11.