Blankaus D. Sabonio pasirodymo fone – skaudus „Kings“ pralaimėjimas namuose

Nesėkmingai NBA sezono pradžia susiklostė Domanto Sabonio atstovaujamai „Sacramento Kings“ (0/1) klubui. Kalifornijos ekipa namuose 108:115 (23:32, 32:19, 29:33, 24:31) nusileido „Portland Trail Blazers“ (1/0) krepšininkams.

Blankaus D. Sabonio pasirodymo fone – skaudus „Kings“ pralaimėjimas namuose<br> AP/Scanpix nuotr.

Oct 20, 2022, 8:12 AM

Likus rungtyniauti kiek mažiau nei 5 minutes po De’Aarono Foxo tritaškio „Kings“ pirmavo 5 taškais – 104:99. Visgi, svečiams pakako vos minutės, kad rezultatą išlygintų.

Sakramento ekipa vėl išsiveržė į priekį, kuomet Terence’as Davisas atliko įspūdingą dėjimą, tačiau iškart po jo už emocijas susilaukė techninės pražangos, po kurios „Kings“ pirmavo 106:105.

Šeimininkams atakuojant kamuolio varymo taisykles pažeidė D.Sabonis, o kiek vėliau Jerami Grantas pelnė 2 taškus su D.Sabonio pražanga ir išvedė „Blazers“ ekipą į priekį.

Likus žaisti 22 sekundes Joshas Hartas pelnė 2 taškus su lietuvio pražanga ir svečiams suteikė 5 taškų persvarą – 111:106, taip užtikrindamas pergalę. Tuo tarpu D.Saboniui tai buvo šeštoji pražanga.

Domantas Sabonis ant parketo praleido 33 minutes, per kurias surinko 13 taškų (5/9 dvit., 0/1 trit., 3/6 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas ir 6 pražangas.

Nebejotinu „Kings“ lyderiu buvo De’Aaronas Foxas. Įžaidėjas per 35 minutes pelnė 33 taškus (7/12 dvit., 5/9 trit., 4/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir 8 kartus suklydo.

„Blazers“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Jerami Grantas, surinkęs 23 taškus (2/8 dvit., 3/3 trit., 10/13 baud.) ir atkovojęs 8 kamuolius.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 33, Kevinas Huerteris 23, Terence'as Davisas 14.

„Trail Blazers“: Jerami Grantas 23, Anfernee Simonsas 22, Damianas Lillardas 20.