J. Valančiūnas ir „Pelicans“ namuose neatsilaikė prieš geriausią NBA sezono komandą: vien tik vijosi

NBA čempionate naktį iš penktadienio į šeštadienį Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ komanda (9/7) namuose 109:117 (25:40, 32:27, 21:22, 31:28) pralaimėjo absoliučiai lyderei „Boston Celtics“ ekipai (13/3).

Jonas Valančiūnas.<br> AP/Scanpix nuotr.

Nov 19, 2022, 8:10 AM, atnaujinta Nov 19, 2022, 8:35 AM

„Celtics“ šventė devintąją pergalę iš eilės.

Mažiau nei įprastai rungtyniavęs 30-metis J.Valančiūnas per 21 min. pelnė 10 taškų (5/7 dvitaškių, 0/1 baudų.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas ir 3 sykius prasižengė.

Šeimininkai jau pirmojo kėlinio atsiliko 15 taškų (25:40) ir paskui tik vijosi.

Po dviejų kėlinių skirtumas kiek sumažėjo (57:67), bet po pertraukos siekė 19 taškų (68:87).

„Celtics“ persvara buvo sumažėjusi iki 6 taškų (92:98), bet lūžis rungtynėse taip ir neįvyko.

Bostono ekipos lyderis buvo Jaylenas Brownas, kuris per 36 min. pelnė 27 taškus (7/14 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų komandą tempęs Bradonas Ingramas per 38 min. pelnė 25 taškus (4/9 dvitaškių, 5/11 tritaškių, 2/2 baudų) ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“ gretose trečiąsias iš eilės rungtynes praleido dažnai traumų kamuojamas Zionas Williamsonas.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 25 (4/9 dvitaškių, 5/11 tritaškių, 7 rez. perd.), C.J.McCollumas 18, Herbertas Jonesas 17 (7 atk. kam.), Larry Nance'as 16 (8 atk. kam.), Jonas Valančiūnas (5/7 dvitaškių) ir Jose Alvarado po 10.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 27 (7/14 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 10 atk. kam., 7 rez. perd.), Derrickas White'as 26, Jaysonas Tatumas 19 (7 atk. kam., 10 rez. perd.), Alas Horfordas 18 (7 atk. kam.).