„Olympiakos“ namuose pažemino „Virtus“ krepšininkus

Pirėjo „Olympiakos“ (8/4) penktadienį namų Eurolygos rungtynėse 117:71 (31:15, 30:20, 23:20, 33:16) sutriuškino Bolonijos „Virtus“ (4/8) krepšininkus.

„Olympiakos“ namuose pažemino „Virtus“ krepšininkus<br> olympiacosbc.gr nuotr.

2022-12-09 20:49, atnaujinta 2022-12-09 22:57

Pirėjo krepšininkai dominavo nuo pirmųjų rungtynių minučių. Šeimininkai startavo spurtu 11:0, o kėlinį užbaigė pirmaudami 31:15.

Antrajame ketvirtyje „Olympiakos“ apsukų nemažino ir pirmąją pusę užbaigė su 26 taškų pranašumu – 61:35.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir „Olympiakos“ tęsė varžovų žeminimą ir rungtynes laimėjo net 46 taškų skirtumu bei iškovojo didžiausią šio sezono Eurolygos pergalę.

„Olympiakos“: Aleksandaras Vezenkovas 19, Moustapha Fallas ir Alecas Petersas po 15.

„Virtus“: Jordanas Mickey 12, Ismaelis Bako 10, Isaia Cordinier ir Tornikė Šengelija po 9.

Pirėjo ekipa praėjusiame ture 71:82 nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ komandai. „Olympiakos“ turėdami 8 pergales užima 4-ąją vietą.

„Virtus“ pralaimėjo 4 mačus paeiliui ir su 4 pergalėmis rikiuojasi 15-oje vietoje.