Dar vienas Šaro kluptelėjimas – N. de Colo metimas paskutinėmis sekundėmis parklupdė „Barcelona“

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (8/4) su Roku Jokubaičiu penktadienį Eurolygoje namų rungtynėse 74:75 (15:21, 31:19, 16:17, 12:18) nusileido Vilerbano ASVEL (4/8) komandai.

N. de Colo<br> ASVEL klubo nuotr.

Dec 9, 2022, 9:15 PM, atnaujinta Dec 9, 2022, 11:32 PM

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo ASVEL krepšininkai, kurie sužaidę 8 minutes įgavo dviženklį pranašumą – 19:8, o aukštaūgis Youssoupha Fallas pirmąjį kėlinį užbaigė atkovojęs net 10 kamuolių.

Antrajame kėlinyje situacija stabilizavosi ir rungtynėms artėjant prie ilgosios pertraukos, katalonai sugebėjo persverti rezultatą ir į pertrauką žengė pirmaudami 46:40.

Antroje rungtynių pusėje katalonai nesugebėjo atitrūkti nuo varžovų ir į priešpaskutinę rungtynių minutę Šaro auklėtiniai po Sertačo Šanli tritaškio žengė pirmaudami vos vienu tašku – 72:71.

Likus rungtyniauti 43 sekundes Nando de Colo išprovokavo varžovų pražangą ir pataikęs abu baudų metimus išvedė svečius į priekį.

Nicolaso Laprovittla dvitaškis vėl suteikę minimalią persvarą „Barcelona“ krepšininkams, tačiau N.de Colo atsakė tuo pačiu, o po prancūzo metimo Š.Jasikevičiaus auklėtiniams liko tik viena sekundė, per kurią katalonai pergalės neišplėšė.

R.Jokubaitis per 14 minučių surinko 4 taškus (0/1 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), 1 atkovotą kamuolį, 2 rezultatyvius perdavimus, 4 išprovokuotas pražangas ir 8 naudingumo balus.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 17, Nicolasas Laprovittola 14, Kyle’as Kuričius 13.

ASVEL: Nando de Colo 19, Youssoupha Fallas 14, Parkeris Jacksonas-Cartwrightas 10.

ASVEL klubas patyrė 5 pralaimėjimus iš eilės ir turėdami 3 pergales užima 16-ąją poziciją.

Praėjusiame sezone abu kartus tarpusavio dvikovose pergalę šventė katalonai.