EUROLYGA

Su likimu žaidę „Real“ krepšininkai išnešė sveiką kailį iš Miuncheno

Antradienį Eurolygoje Madrido „Real“ (9/4) krepšininkai ir vėl vos neprisižaidė su likimu. Po dramatiškos pabaigos Ispanijos čempionai 68:64 (21:22, 21:17, 12:11, 14:14) išvykoje įveikė Miuncheno „Bayern“ (4/9).

„Bayern“ – „Real“<br> Imago/Scanpix nuotr.
Dž.Musa.<br>Imago/Scanpix nuotr.

2022-12-13 21:22, atnaujinta 2022-12-13 23:48

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 3 minutes „Real“ krepšininkai po Guerschono Yabuseles dvitaškio įgijo 3 taškų pranašumą – 61:58.

Šeimininkai vis nerado būdų kaip užpulti „Karališkojo“ klubo krepšį, o tuo tarpu Sergio Llullo tritaškis ir tikslios G.Yabuseles baudos leido svečiams paskutinę rungtynių minutę pradėti su 8 taškų pranašumu – 66:58.

Andreas Obstas tritaškiu skirtumą sumažino iki 5 taškų. Likus žaisti mažiau nei pusė minutės „Real“ krepšininkai nusprendė apsunkinti savo situaciją kiek įmanoma labiau. Alberto Abalde užsidirbo nesportinę pražangą prieš Isaacą Bongą, o nervų nelaikęs Džananas Musa buvo nubaustas ir technine pražanga.

„Bayern“ krepšininkai realizavo visus 3 baudų meitmus ir komandas teskyrė 2 taškai (66:64).

Visgi, A.Obsto tritaškis skriejo pro šalį, o pražangą išprovokavęs Dž.Musa tiksliais metimais užtikrino svečių pergalę.

„Bayern“: Othello Hunteris 14, Corey Waldenas 11, Isaaco Bonga 9.

„Real“: Walteris Tavaresas 14, Sergio Llullas 11, Džananas Musa 10.

„Bayern“ praėjusiame ture 53:78 nesugebėjo pasipriešinti Vitorijos „Baskonia“ ekipai. Bavarai turėdami 4 pergales ir 9 pralaimėjimus užima 16-ąją vietą.

„Real“ praėjusiame ture po pratęsimo trilerio namuose 94:95 nusileido „Monaco“ komandai ir turėdami 9 pergales užima 4-ąją vietą.

Praėjusiame sezone abi komandos tarpusavio rungtynėse pergales šventė išvykoje.