Skęstantys pasvaliečiai – bejėgiai prieš ambicingus naujokus: „Pieno žvaigždės“ nepasipriešino „Wolves“ ekipai

LKL čempionate šeštadienį sužaistose rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (3/9) namuose pralaimėjo Alytaus „Wolves“ (9/4) krepšininkams 71:90 (20:25, 15:26, 17:19, 19:20) ir patyrė šeštąją nesėkmę iš eilės.

„Pieno žvaigždės“ – „Wolves“.<br> LKL nuotr.
„Pieno žvaigždės“ skęsta pralaimėjimų liūne.<br>LKL/BNS nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Dec 17, 2022, 4:50 PM, atnaujinta Dec 17, 2022, 8:02 PM

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai užtikrintai palaužė „Pieno žvaigždes“.

Dar iki pertraukos „Wolves“ nuveikė du svarbius darbus – išprovokavo tris Martyno Pacevičiaus pražangas, o patys peržengė pusšimčio taškų ribą ir pabėgo solidžiu atstumu (51:35).

Iškart po pertraukos prie šios persvaros buvo pridėti keli taškai, sužadinę ilgai lauktą šeimininkų spurtą.

„Pieno žvaigždes“ gaivino Igno Vaitkaus tritaškis, o gynybai padėjo blokas iš toli metusiam Adui Juškevičiui – 58:43.

Dar trečiajame kėlinyje į aikštelę mestas buvo Juanas Gomezas de Liano, o Regimantas Miniotas iškart po to pasižymėjo dėjimu – 70:52.

Vis dėlto filipinietis aikštėje neužsibuvo – šeimininkai atsitiesė ir po Corey Alleno metimo iš vidutinio nuotolio priartėjo iki dešimties taškų – 60:70.

Vis dėlto pasvaliečių sugrįžimas tuo ir baigėsi – aistras numalšinę „vilkai“ sugebėjo susigrąžinti tvirtesnę persvarą ir laimėjo užtikrintai.

„Wolves“: Regimantas Miniotas 20, Eigirdas Žukauskas 19.

„Pieno žvaigždės“: Martynas Pacevičius 16, Justinas Furmanavičius 13, Rihardas Kuksikas 11, Evaldas Šaulys 10.

Pasvalio komanda pralaimėjo 6 iš eilės rungtynes ir ieško būdų pataisyti situaciją.

„Pieno žvaigždės“ pasikvietė 31-erių amerikietį Jaredą Cunninghamą, žaidusį ir NBA klubuose.

LKL naujokė „Wolves“ ekipa iš pastarųjų 5 rungtynių laimėjo ketverias, o pirmajame rate Alytuje įveikė pasvaliečius 76:69.

„Nauja diena“: prasideda „Eurovizija“ – kas laimės ir kur bus Lietuva?