„Pelicans“ su J. Valančiūnu po pratęsimo parklupdė „Thunder“

Jono Valančiūno atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ (20/12) klubas išvykoje po pratęsimo 128:125 (33:23, 31:23, 16:31, 32:35, 16:13) palaužė „Oklahoma City Thunder“ (14/19) ekipą.

J. Valančiūnas<br> AP/Scanpix nuotr.

Dec 24, 2022, 9:02 AM

Likus rungtyniauti 3 minutes šeimininkai turėjo 8 taškų pranašumą – 110:102. Visgi, keli „Pelicans“ tritaškiais, tikslios baudos ir į paskutinę rungtynių minutę svečiai žengė tik su 3 taškų deficitu (109:112).

Per likusį rungtynių laiką Herbertas Jonesas pataikė du taškus, realizavo vieną baudą ir rungtynes perkėlė į pratesimą.

Papildomo laiko metu kur kas geriau atrodę „Pelicans“ paskutinę minutę pradėjo su 7 taškų pranašumu (127:120). Visgi, tikslus Shai Gilgeous-Alexaderio tritaškio, pataikytas Josho Giddey dvitaškis ir Naujojo Orleano ekipos klaida likus žaisti 9 sekundes suteikė galimybę šeimininkams išsigelbėti atsiliekant 3 taškais (125:128).

Visgi, per likusį laiką „Thunder“ išmetė net 3 metimus, tačiau visi jie skriejo pro šalį.

JV per 27 minutes surinko 10 taškų (4/6 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), 7 atkovotus kamuolius ir 1 klaidą.

Nuostabiai pralaimėtojų gretose rungtyniavo S.Gilgeous-Alexanderis. Kanadietis per 43 minutes surinko 44 taškus (14/25 dvit., 3/4 trit., 7/9 baud.), 10 atkovotų, 2 perimtus ir 2 prarastus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus ir 1 bloką.

Naujojo Orleano komandai nepadėjo traumuotas Brandonas Ingramas ir sergantis Zionas Williamsonas.

„Pelicans“ turėdami 20 pergalių ir 12 pralaimėjimų Vakarų konferencijoje rikiuojasi 3-oje pozicijoje. „Thunder“ su 14 pergalių ir 19 pralaimėjimų užima 12-ąją vietą.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 44, Joshas Giddey 20, Aleksejus Pokuševskis 17.

„Pelicans“: Trey’us Murphy 23, Jaxsonas Hayesas 21, Naji Marshallas ir CJ McCollumas po 17.