D. Saboniui užfiksavus trigubą dviženklį „Kings“ šventė šeštąją pergalę paeiliui

„Sacramento Kings“ (26/18) klubas su Domantu Saboniu namuose 118:113 (33:32, 26:34, 32:22, 27:25) palaužė „Oklahoma City Thunder“ (22/24) krepšininkus.

D. Sabonis<br> AP/Scanpix nuotr.

Jan 21, 2023, 9:58 AM, atnaujinta Jan 21, 2023, 10:24 AM

„Thunder“ klubas didžiąją ketvirto kėlinio dalį kvėpavo šeimininkams į nugarą ir atsilikimą buvo sumažinę iki 1 taško.

Visgi, persverti rezultato nepavyko, o „Kings“ kėlinio viduryje sugebėjo pademonstruoti puikią gynybą ir likus žaisti pustrečios minutės po D.Sabonio tikslių baudos metimų įgijo dviženklę persvarą – 112:102.

„Thunder“ ekipai rungtynių pabaigoje dar pavyko priartėti prie varžovų, tačiau atsilikimas buvo per didelis.

D.Sabonis per 37 minutes pasižymėjo 18 taškų (5/8 dvit., 0/1 trit., 8/8 baud.), 14 atkovotų kamuolių, 14 rezultatyvių perdavimų ir 6 klaidomis.

Lietuvio klubui tai buvo jau šeštoji pergalė paeiliui.

„Kings“ savo sąskaitoje turėdami 26 laimėjimus ir 18 pralaimėjimų Vakarų konferencijoje užima 3-ąją vietą. „Thunder“ su 22 pergalėmis ir 24 pralaimėjimais žengia 10-oje pozicijoje.

„Kings“: Keeganas Murray’us 29, De’Aaronas Foxas 25, Domantas Sabonis 18.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 37, Isaiah Joe 21, Luguentzas Dortas ir Joshas Giddey po 15.