Taikiai taškus rinkęs J. Valančiūnas su kompanija iš Oklahomos išvyko išplėšęs dramatišką pergalę

Brandonas Ingramas pelnė 34 taškus, o „New Orleans Pelicans“ (30/28) pirmadienį išvykoje vis dėlto palaužė „Oklahoma City Thunder“ 103:100 (33:25, 27:26, 16:22, 27:27). Paskutinę akimirką šeimininkai turėjo galimybę išlyginti rezultatą ir išplėšti pratęsimą, tačiau Isaiah Joe mestas tritaškis su sirena tik atsitrenkė į lanką. „Thunder“ (27/29) praėjusią savaitę buvo laimėjusi dvi pergales iš trijų pastarųjų mačų.

Jonas Valančiūnas<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

2023-02-14 07:05, atnaujinta 2023-02-14 07:23

B.Ingramas padėjo Naujajam Orleanui iškovoti itin svarbią pergalę, nors „Pelicans“ vienas iš lyderių CJ McCollumas sėdėjo ant atsarginių žaidėjų suolo pasitempęs dešinę kulkšnį.

„Pelicans“ laimėjo visas akistatas, kuriose B.Ingramas buvo įmetęs daugiau kaip 30 taškų.

Nugalėtojams lietuvis aukštaūgis Jonas Valančiūnas iš žaidimo pataikė 5 iš 6 metimų: per 25 min. pelnė 14 taškų (5/5 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.) ir atsikovojo 8 kamuolius. Jis geriausiai kovojo savo ekipoje dėl atšokusių kamuolių.

„Thunder“ gretose Shai Gilgeousas-Alexanderis pelnė 24 taškus ir atkovojo 10 kamuolių, Jalenas Williamsas pridėjo 22 taškus, o I.Joe pasižymėjo 16 taškų.

B.Ingramas per pirmąją mačo dalį pelnė 23 taškus ir padėjo „Pelicans“ pirmauti 60:51. Maža to – Naujojo Orleano ekipa antrame kėlinyje pirmavo ir 20 taškų skirtumu – 53:33.

Trečiajame kėlinyje „Thunder“ sumažino Naujojo Orleano pranašumą iki 72:71. Ketvirtajame kėlinyje „Pelicans“ vėl įgijo apčiuopiamą pranašumą 84:73, bet „Thunder“ vėl susikaupė ir kvėpavo į nugarą.

„Pelicans“ likus 9 sek. pirmavo 103:98 po Trey’aus Murphy III įmestų baudų metimų. J.Williamsas greitai perbėgo visą aikštę su kamuoliu ir likus 5,3 sekundės pelnė taškus.

Praradę kamuolį svečiai suteikė „Thunder“ šansą išlyginti rezultatą, tačiau viskas baigėsi nesėkme.

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 24 (8/19 dvit., 8/9 baud., 10 atk. kam., 5 rez. perd., 6 kld.), Jalenas Williamsas 22 (7/12 dvit., 2/3 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Joshas Giddey 17, Isaiah Joe 16.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 34 (11/19 dvit., 3/5 trit.), Jose Alvarado ir Jonas Valančiūnas (5/5 dvit., 8 atk. kam.) po 14, Trey'us Murphy 12.