D. Sabonio spindesys – ne tik nuskynė pergalę, bet ir prisijungė prie elitinio NBA žaidėjų sąrašo

Ketvirtą pergalę iš eilės NBA pirmenybėse nuskynė Domanto Sabonio atstovaujama „Sacramento Kings“ (36/25) ekipa. Šį kartą Sakramento klubas svečiuose 123:117 (44:38, 27:28, 22:21, 30:30) pranoko „Oklahoma City Thunder“ (28/33) krepšininkus.

D.Sabonis.<br>AP/„Scanpix“ nuotr.

Mar 1, 2023, 6:46 AM

Prie pergalės D.Sabonis prisidėjo solidžiu žaidimu – lietuvis liko per žingsnį nuo trigubo dviženklio.

26-erių aukštaūgis per 34 minutes įmetė 22 taškus (8/10 dvit., 6/8 baud.), o prie jų pridėjo 13 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvius perdavimus.

Po pertraukos spurtavusi „Kings“ buvo įgijusi solidų dviženklį pranašumą, tačiau netrukus jį svečiai išbarstė ir ketvirtajame kėlinyje vėl įsivyravo intriga.

Visgi Sakramento klubas nepasimetė ir dar viena galinga atkarpa smogė varžomas nokautui prilygstantį smūgį bei nuskynė ketvirtąjį laimėjimą iš eilės.

Nugalėtojų gretose labiausiai išsiskyrė Harrisonas Barnesas, kuris prie pergalės prisidėjo įmesdamas 29 taškus ir atkovodamas 9 kamuolius.

Šiose rungtynėse D.Sabonio ekipa vertėsi be komandos lyderio De'Aarono Foxo, kuris akistatą praleido dėl riešo traumos.

Tuo metu pats D.Sabonis tapo vos ketvirtuoju NBA krepšininku šiame sezone, kuriam per pirmąją mačo pusę pavyko įmesti 17 taškų, atkovoti 7 kamuolius ir atlikti 7 rezultatyvius perdavimus.

„Oklahoma City Thunder“: Jalenas Williamsas 27, Dario Šaričius 21, Kenrichas Williamsas 11.

„Sacramento Kings“: Harrisonas Barnesas 29, Domantas Sabonis 22, Kevinas Huerteris 20, Davionas Mitchellas 15.