Geriausią Eurolygos sezono mačą sužaidęs M. Grigonis „Panathinaikos“ nuo nesėkmės neišgelbėjo

Eurolygos čempionės titulą ginantis Stambulo „Anadolu Efes“ (13/13) nuskynė antrąją pergalę iš eilės.

Marius Grigonis (su kamuoliu).<br>AFP/Scanpix.com nuotr.

Mar 2, 2023, 8:56 PM, atnaujinta Mar 2, 2023, 11:40 PM

Šį kartą Turkijos klubas išvykoje 87:82 (18:21, 25:19, 21:14, 23:28) pranoko Atėnų „Panathinaikos“ (8/17), kurios garbę gina Marius Grigonis ir Artūras Gudaitis, tiesa, pastarasis praleido rungtynes dėl traumos.

Savo pranašumą svečiai ėmė demonstruoti po ilgosios pertraukos. Tąsyk Ergino Atamano kariauna susikrovė dviženklį pranašumą.

Ketvirtojo ketvirčio metu „Anadolu Efes“ pranašumas buvo išaugęs iki 16 taškų. Mačui artėjant pabaigos link aikštės šeimininkai sušvelnino atsilikimą, tačiau Stambulo klubas išliko priekyje iki pat finalinės rungtynių sirenos.

Pralaimėjimu pasibaigusioje akistatoje M.Grigonis pasižymėjo sėkmingiausiu šio sezono Eurolygos pasirodymu.

Lietuvis per 23 minutes įmetė 23 taškus (1/2 dvit., 5/7 trit., 6/7 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Marius Grigonis 23, Parisas Lee 19, Mattas Thomasas 8.

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 24, Elijah Bryantas 16, Shane‘as Larkinas 13.