Atėnuose – paguodos pergalė: „Panathinaikos“ pranoko „Bayern“ krepšininkus

Eurolygos 31–ojo turo rungtynėse Atėnuose antradienį „Panathinaikos“ (11/20) su dviem lietuviais įveikė Miuncheno „Bayern“ (11/20) krepšininkus 86:76 (21:27, 27:16, 23:11, 15:22).

Marius Grigonis<br>AFP/Scanpix nuotr.

Mar 28, 2023, 8:42 PM, atnaujinta Mar 28, 2023, 10:42 PM

Mariaus Grigonio ir Artūro Gudaičio atstovaujamai Graikijos ekipai ketvirtfinalis jau nešviečia, bet ji galėjo pasivyti savo varžovus turnyro lentelėje.

„Bayern“ irgi jau atsisveikino su viltimis žaisti atkrintamosiose varžybose, o šis pralaimėjimas buvo ketvirtasis iš eilės.

M.Grigonis per 20 min. pelnė 8 taškus (1/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 3/5 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 5 pražangas, padarė 2 klaidas, 1 kartą prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

A.Gudaitis per 12 min. pelnė 5 taškus (2/4 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 1 pražangą, padarė 1 klaidą, 2 kartus prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

Po pirmojo kėlinio šeimininkai buvo atsilikę 21:27, tačiau antrajame perėmė vadžias į savo rankas ir prieš pertrauką pirmavo 48:43.

Po trijų kėlinių skirtumas jau paaugo iki 15 taškų (69:54). Nors „Panathinaikos“ svečiai buvo priartėję iki 7 taškų (74:67), graikai pergalingai baigė rungtynes.

„Panathinaikos“ lyderis buvo tobulas rungtynes sužaidęs ir visus metimus pataikęs Georgios Papagiannis, kuris pelnė 24 taškus (7/7 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 1/1 baudų), atkovojo 11 kamuolių ir surinko 40 naudingumo balų.

„Panathinaikos“: Georgios Papagiannis 24 (7/7 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 11 atk. kam.), Mattas Thomasas 12 (3/5 tritaškių), Paris Lee 10 (11 rez. perd.), Marius Grigonis ir Eleftherios Mantzoukas po 8.

„Bayern“: Nickas Weileris-Babbas ir Andreas Obstas (4/9 tritaškių, 6 rez. perd.) po 12, Zylanas Cheathamas 11 (7 atk. kam.), D.J.Seeley 9.