Įspūdingą D. Sabonio šou pasaldino šauni pergalė: „Kings“ laimėjo po pratęsimo pareikalavusios dramos

Domantas Sabonis ir jo atstovaujama „Sacramento Kings“ (3/4) NBA pirmenybėse nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją. Šį kartą lietuvis žaidė nuostabiai ir buvo vienas iš pagrindinių pergalės prieš „Portland Trail Blazers“ (3/5) komandą vedlių.

Domantas Sabonis<br>USA Today/Scanpix nuotr.

2023-11-09 08:01, atnaujinta 2023-11-09 09:08

Sakramento klubas laimėjo rungtynes po pratęsimo pareikalavusios kovos 121:118 (34:29, 22:31, 29:24, 26:27, 10:7).

D.Sabonis šioje akistatoje liko per plauką nuo trigubo dviženklio. 27-erių lietuvis įmetė 27 taškus (11/14 dvit., 5/7 baud.) , atkovojo 11 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvos rinktinės aukštaūgis buvo rezultatyviausias savo komandoje.

Atkaklios akistatos priešpaskutinę minutę „Kings“ atsiliko 5 taškais, bet likus žaisti 14 sekundžių komandas skyrė vos vienas metimas (109:111). Likus žaisti 8 sekundes M.Monkas išprovokavo varžovo pražangą ir realizavęs abu baudų metimus išlygino skaičius švieslentėje.

Paskutinysis S.Mayso metimas nebuvo tikslus ir komandos keliavo į pratęsimą.

Papildomų penkių minučių kovoje tęsėsi atkaklus mūšis, bet jame jau savo pranašumus įrodinėjo ir geresnėje padėtyje tiksint paskutinėms sekundėms atsidūrė „Kings“ komanda.

Likus žaisti 13 sek. vėl nesudrebėjo M.Monko ranka ir jis padidino aikštės šeimininkų pranašumą iki 121:118. Rezultatą išlyginti galėjęs Jerami Granto tolimas metimas skriejo pro šalį ir Sakramento klubas nutraukė nesėkmių seriją.

Būtent J.Grantas ir buvo rezultatyviausias svečių gretose. Jis įmetė net 28 taškus.

„Sacramento Kings“: Domantas Sabonis 27, Malikas Monkas 23, Kevinas Huerteris 17.

„Portland Trail Blazers“: Jerami Grantas 38, Skylaras Maysas ir De‘Andre Aytonas po 18.