D. Sabonis pergalę prieš „Thunder“ vainikavo 33-iuoju karjeros trigubu dviženkliu

Lietuvis Domantas Sabonis aštuntose NBA rungtynėse surinko pirmąjį savo šio sezono trigubą dviženklį, o jo vedama „Sacramento Kings“ ekipa (4/4) namie džiaugėsi solidžia pergale. „Kings“ namie 105:98 (34:20, 19:22, 22:28, 30:28) susitvarkė su „Oklahoma City Thunder“ (5/4) atstovais.

Domantas Sabonis<br> AFP/Scanpix.nuotr.

Nov 11, 2023, 8:21 AM, atnaujinta Jan 17, 2024, 5:03 PM

Tai buvo antroji iš eilės „Kings“ pergalė NBA čempionate.

D.Sabonis per 38 minutes pelnė 17 taškų (7/15 dvit., 3/6 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir tai buvo pirmasis šio sezono jo trigubas dviženklis.

Iš viso lietuvis per karjerą yra pelnęs 33 trigubus dviženklius ir net 15 jų jis „susikūrė“ „Kings“ ekipoje.

Šeimininkai jau pirmame kėlinyje išsiveržė į priekį solidžiu atotrūkiu 34:20 ir tą pranašumą išlaikė iki dvikovos pabaigos.

Tai buvo septintoji iš eilės Sakramento ekipos pergalė namie prieš Oklahomą.

„Kings“ pirmadienį susikaus su buvusio ekipos vyriausiojo trenerio Luke'o Waltono vedama „Cleveland Cavaliers“ komanda. Dabar Klivlando ekipos atsistentas L.Waltonas „Kings“ treniravo 2019–2021 metais.

„Kings“: Kevinas Huerteris 28 (7/9 dvit., 4/10 trit., 9 atk. kam., 3 per. kam.), Keeganas Murray 24 (11 atk. kam.), Domantas Sabonis 17 (7/15 dvit., 13 atk. kam., 13 rez. perd., 2 blok., 5 kld.), Malikas Monkas 12, Keonas Ellisas 8 (1/7 trit.).

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 33, Jalenas Williamsas 14, Joshas Giddey 13, Chetas Holmgrenas 12, Isaiah Joe 9.