S. Curry šventė asmeninį pasiekimą, tačiau nuo pralaimėjimo jis „Warriors“ neišgelbėjo

Garsusis Stephenas Curry šeštadienį šventė dar vieną savo įspūdingą pasiekimą NBA lygoje, tačiau tą pasiekimą aptemdė „Golden State Warriors“ pralaimėjimas. Snaiperis dabar per karjerą yra pelnęs daugiau kaip 22 tūkst. taškų, bet šįkart pelnytų 30 taškų neužteko įveikti „Cleveland Cavaliers“ ekipos – San Fransisko komanda (6/4) nusileido Klivlando (4/5) atstovams 110:118 (31:30, 21:38, 31:16, 27:34).

S. Curry <br>USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

2023-11-12 08:24, atnaujinta 2023-11-12 12:12

Pralaimėjusiems S. Curry per 33 min. jis pelnė 30 taškų (5/10 dvit., 4/14 trit., 8/8 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Svečiai rimtą smūgį smogė antrame kėlinyje, kurį laimėjo 38:21. Nors „Golden State Warriors“ trečiame ketvirtyje atsitiesė ir pasivijo oponentus 83:84, tačiau perlaužti įvykių eigos nesugebėjo.

Dabar S.Curry savo sąskaitoje NBA jau turi įmetęs daugiau kaip 22 tūkst. taškų.

Klivlandą į pergalę tempė Caris LeVertas, kuris per 36 min. pelnė 22 taškus (6/11 dvit., 2/7 trit., 4/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynių aikštėje nebaigė Draymondas Greenas, kuris po incidento su Donovanu Mitchellu iš aikštės buvo pašalintas dar trečiajame kėlinyje.

„Cavaliers“: Carisas LeVertas 22, Donovanas Mitchellas 21, Evanas Mobley ir Darius Garlandas po 19, Maxas Strusas 16, Jarrettas Allenas 12.

„Warriors“: Stephenas Curry 30 (4/14 trit.), Klay’us Thompsonas 14, Andrew Wigginsas 13, Jonathanas Kuminga 12.