Pergalingas M. Kuzminsko metimas nulėmė AEK pergalę Graikijoje Nustelbė varžovų legionieriaus šou

Mindaugas Kuzminskas surengė dar vieną fenomenalų pasirodymą Graikijos pirmenybėse.

Mindaugas Kuzminskas<br>stopkadras/FIBA nuotr.
 Mindaugas Kuzminskas<br>FIBA nuotr.

2023-12-09 22:31, atnaujinta 2023-12-09 23:08

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės puolėjo atstovaujama Atėnų AEK (5/5) namuose po dramatiškos kovos 91:89 (24:22, 25:23, 16:22, 26:22) įveikė Atėnų „Maroussi“ (3/7) ekipą.

M.Kuzminskas aikštelėje praleido 29 minutes, per kurias įmetė 19 taškų (7/10 dvit., 1/3 trit., 2/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir sukaupė 19 naudingumo balų.

Mūsiškis buvo rezultatyviausias ir antras naudingiausias AEK komandos žaidėjas.

M.Kuzminskas į varžovų krepšį įmetė pergalingą metimą. Likus 2 sekundėms iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus (89:89), tačiau po minutės pertraukėlės derinį išpildęs lietuvis pataikė lemiamą metimą ir galop išplėšė pergalę savo komandai (91:89).

Įtemptos mačo pabaigos vaizdai:

Už M.Kuzminską naudingiau žaidė Chassonas Randle‘as, kuris per 18,5 minutės pelnė 16 taškų (4/5 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), sugriebė 4 kamuolius, išdalino 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

„Maroussi“ komandoje nesustabdomas buvo Ahmedas Hillas.

Universalusis krepšininkas aikštelėje praleido 39 minutes, per kurias pelnė 40 taškų (6/7 dvit., 7/15 trit., 7/9 baud.), išprovokavo 7 pražangas, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 33 naudingumo balų pasirodymą.