„Nuggets“ paskandino nevykusiai tritaškius metusį „Warriors“

NBA per Kalėdas sužaistame mače čempiono titulą ginantis „Denver Nuggets“ (22/10) klubas palaužė dar neseniai lygos titulus graibsčiusį „Golden State Warriors“ (15/15). Kolorado klubas savo arenoje susitvarkė su San Fransisko atstovais 120:114 (26:29, 28:24, 35:39, 28:25).

S.Curry<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2023-12-26 07:46

Šioje dvikovoje nė vienai komandai nebuvo pavykę pirmauti dviženkliu skirtumu. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje šeimininkai atitrūko 114:107 ir išlaikė persvarą.

Pralaimėjusiems Stephenas Curry pasižymėjo pramestais tritaškiais – krito vos 3 iš 13 metimų. Iš viso jis per 34 minutes pelnė 18 taškų (4/8 dvitaškių, 3/13 tritaškių, 1/1 baudos metimo), atkovojo 2, perėmę vieną ir prarado 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Iš viso „Warriors“ metė 40 tolimų metimų ir pataikė tik 14 (35 proc.)

Tuo tarpu Denverio klubą į priekį tempė startinio penketo atstovai – atsarginiai pasižymėjo tik 15 taškų.

Kaip visada sėkmingai žaidė Nikola Jokičius, kuris per 39 minutes pelnęs 26 taškus (4/10 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 18/18 baudų metimų), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“: Andrew Wigginsas 22, Stephenas Curry 18 (3/13 tritaškių, 4 rez. perd.), Dario Šaričius 14 (0/3 tritaškių), Chrisas Paulas (3/5 tritaškių), Jonathanas Kuminga ir Brandinas Podziemskis (3/4 tritaškių) po 13, Klay’us Thompsonas 9 (3/10 tritaškių).

„Nuggets“: Jamalas Murray’us 28 (5 atk. kam., 3/5 tritaškių), Nikola Jokičius 26 (14 atk. kam., 8 rez. perd., 18/18 baud. met.), Michaelas Porteris 19 (10 atk. kam., 4 blokai, 3/10 tritaškių), Aaronas Gordonas (10 atk. kam., 6/6 dvitaškių) ir Kentaviousas Caldwellas-Pope'as po 16.