Ketvirtajame kėlinyje subyrėjusi „CBet“ FIBA Europos taurėje krito prieš buvusio žalgiriečio klubą

Jonavos „CBet“ (0/3) FIBA Europos taurės varžybose patyrė trečiąjį pralaimėjimą paeiliui. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai subyrėjo ketvirtajame kėlinyje ir namuose pripažino Stambulo „Bahčešehir“ krepšininkų.

Virginijus Šeškus ir Tyleris Cavanaugh<br> Betsafe-LKL ir FIBA nuotr.

Jan 10, 2024, 6:00 PM, atnaujinta Jan 10, 2024, 8:18 PM

Ketvirtajame kėlinyje kapituliavusi „CBet“ namuose 67:91 (15:17, 15:22, 22:20, 15:32) krito prieš buvusio žalgiriečio Tylerio Cavanaugh atstovaujamą „Bahčešehir“ klubą.

Po šio pralaimėjimo jonaviškiai L grupėje ir toliau rikiuojasi paskutinėje vietoje.

„CBet“ lemiamą kėlinį pralaimėjo rezultatu 15:32.

„CBet“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Strahinja Micovičius, kuris per 36,5 minutės aikštelėje pelnė 18 taškų (3/5 dvit., 4/6 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir sukaupė 18 naudingumo balų.

Geriausiai „Bahčešehir“ gretose žaidė Axelis Bouteille. Krepšininkas per 34 minutes žaidimo laiko pelnė 23 taškus (2/5 dvit., 6/10 trit., 1/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, išskirstė 5 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 27 naudingumo balus.

Dvejus Kauno „Žalgiryje“ praleidęs Tyleris Cavanaugh buvo antras rezultatyviausias Turkijos klubo gretose. Puolėjas per 29,5 minutės įmetė 19 taškų (5/6 dvit., 1/5 trit., 6/6 baud.), sugriebė 8 atšokusius kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.

Pirmajame kėlinyje dėka puikaus Strahinja Micovičiaus žaidimo, kuris pelnė 11 taškų, Virginijaus Šeškaus auklėtiniai laikėsi rungtynėse ir neleido varžovams atitrūkti (15:17).

Virginijus Šeškus netramdė savo emocijų jau antrojo kėlinio pradžioje, kuomet buvo nubaustas technine pražanga.

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje žaidimas buvo kiek klampokas, tačiau įpusėjus ketvirčiui jonaviškiai trumpam buvo persvėrę rezultatą savo naudai (25:24), tačiau po to „CBet“ pralaimėjo atkarpą 5:15 ir kėlinį baigė atsilikinėdami 9 taškų skirtumu (30:39).

Trečiajame kėlinyje kiek geriau atrodė „CBet“ krepšininkai, kurie likus trims minutėms iki ketvirčio pabaigos nukirpo varžovų pranašumą iki 3 taškelių (46:49). Visgi per likusią ketvirčio dalį turkams prieš lemiamą kėlinį pavyko padidinti savo pranašumą prieš „CBet“ (52:59).

Lemiamame rungtynių kėlinyje jonaviškiams pritrūko rotacijos ir jėgų. Kėlinį slogiai pradėję V.Šeškaus auklėtiniai paskutines 10 rungtynių minučių pralaimėjo 15:35 ir galop 67:91 patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės antrajame FIBA Europos taurės etape.

Kitą mačą „CBet“ žais sausio 24-ąją, kuomet vyks į Portugaliją, kur susitiks su Lisabonos „Sportingo“ ekipa.

„CBet“: Strahinja Micovičius 18, Ivanas Gandia-Rosa 15 (3/4 dvit., 2/6 trit., 3/3 baud., 4 rez. perd., 3 atk. kam., 18 naud. bal.), Michaelas Hughesas 12 (5/10 dvit., 0/2 trit., 7 rez. perd., 6 atk. kam., 19 naud. bal.) ir Aleksandaras Marelja 9 (2/3 dvit., 1/4 trit., 2/4 baud.).

„Bahčešehir“: Axel‘is Bouteille 23, Tyleris Cavanaugh ir Jerry‘is Boutsiele (7/11 dvit., 5/6 baud., 12 atk. kam., 28 naud. bal.) po 19 ir Philas Scrubbas 15 (4 rez. perd.).