D. Greeno sulaukę „Warriors“ suklupo Memfyje

Smūgį Jusufui Nurkičiui atlikęs ir nuo gruodžio 13 nežaidęs Draymondas Greenas grįžo ant parketo, tačiau „Golden State Warriors“ (18/22) pralaimėjo prieš išretėjusią „Memphis Grizzlies“ ekipą.

Draymondas Greenas ir Stephenas Curry<br> Getty Images/SPO/Scanpix nuotr.

2024-01-16 08:19

D.Greeno sulaukę „Warriors“ išvykoje 107:116 (29:23, 31:27, 30:31, 31:21) turėjo pripažinti „Grizzlies“ pranašumą.

Šiame mače Memfio ekipoje nežaidė Ja Morantas (petis), Desmondas Bane'as (čiurna), Marcusas Smartas (pirštas), Derrickas Rose'as (šlaunis), Brandonas Clarke'as (Achilas) ir Stevenas Adamsas (kelis).

„Warriors“ ekipoje nežaidė Chrisas Paulas (ranka), Mosesas Moody (blauzda) ir Gary Paytonas II (blauzda).

Per pirmuosius tris rungtynių kėlinius nei viena komanda nepirmavo dviženkliu skirtumu, tačiau likus 4-ioms minutėms ketvirtajame kėlinyje „Grizzlies“ laimėjo atkarpą 10:1, ko galop užteko nutraukti dviejų pralaimėjimų seriją ir įveikti „Warriors“.

„Grizzlies“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Vince‘as Williamsas, kuris per 38 minutes pelnė 24 taškus (3/5 dvit., 3/6 trit., 9/10 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir 3 kartus suklydo.

„Warriors“ neužteko gero Stepheno Curry pasirodymo. Snaiperis per beveik 33 minutes aikštelėje pelnė 26 taškus (7/11 dvit., 3/9 trit., 1/1 baud.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, išskirstė 8 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus suklydo.

„Karių“ gretose į aikštelę sugrįžo Draymondas Greenas, kuris po incidento su Jusufu Nurkičiumi buvo suspenduotas ir nežaidė nuo gruodžio 13-os dienos.

Puolėjas šiame mače kilo nuo suolo ir per 23,5 minutės pasižymėjo 7 taškais (1/1 trit., 2/2 baud.), 7 atkovotais kamuoliais, 4 rezultatyviais perdavimais, 3 klaidomis ir 4 pražangomis.

Vakarų konferencijoje „Warriors“ šiuo metu užima vos 12-ąją vietą, o „Grizzlies“ – 13-ąją.

„Warriors“ per pastaruosius 5 mačus patyrė 4 pralaimėjimus ir iškovojo vos 1 pergalę.

„Grizzlies“: Vince‘as Williamsas 24, GG Jacksonas 23 (5/8 trit., 6/8 baud., 6 atk. kam.), Jarenas Jacksonas 18 (3/14 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Davidas Roddy 12 (2/4 trit., 7 atk. kam.) ir Luke’as Kennardas (2/7 trit., 5/5 baud., 5 rez. perd.), Santi Aldama (1/4 trit., 6 atk. kam.) bei Jacobas Gilyardas (3/4 trit., 3 rez. perd.) po 11.

„Warriors“: Stephenas Curry 26, Jonathanas Kuminga 20 (8/13 dvit., 1/5 trit., 11 atk. kam.), Andrew Wigginsas 16 (6/10 dvit., 1/3 trit., 5 atk. kam.), Dario Šaričius 13 (3/5 trit., 4/4 baud., 7 atk. kam., 4 klaid.), Klay’us Thompsonas 9 (3/6 dvit., 1/4 trit., 3 rez. perd.).