Vokietijos klubų akistatoje „Bayern“ pranoko ALBA

Ketvirtadienį Miuncheno „Bayern“ (9/13) krepšininkai išvykoje 82:65 (19:19, 24:11, 23:21, 16:14) įveikė Berlyno ALBA (4/18).

Vokietijos klubų akistatoje „Bayern“ pranoko ALBA<br> Imago/Scanpix nuotr.
 ALBA krepšininkai<br>R.Vilkelio nuotr.

Jan 18, 2024, 8:48 PM, atnaujinta Jan 19, 2024, 12:05 AM

Paraišką pergalei bavarai padėjo antrajame kėlinyje, kuomet ketvirtį pradėjo spurtu 18:2 ir taip įgijo 16 taškų persvarą (37:21).

Trečiajame kėlinyje ALBA sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 5 taškų, tačiau „Bayern“ laimėjo atkarpą 12:2 ir į lemiamą ketvirtį žengė pirmaudami 66:51.

Nugalėtojus į pergalę vedė Danko Brankovičius, surinkęs 14 taškų (7/9 dvit.), 9 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 20 naudingumo balų.

ALBA: Matteo Spagnolo 15, Yanni Wetzellis 13, Mattas Thomas 10.

„Bayern“: Sylvainas Francisco ir Danko Brankovičius po 14, Carsenas Edwardsas 13.

ALBA savo sąskaitoje turi vos 4 laimėjimus po 22 rungtynių ir užima paskutinę – 18-ąją poziciją.

Miuncheno klubas su 9 pergalėmis rikiuojasi 14-oje vietoje.

Pirmoji tarpusavio akistata „Bayern“ krepšininkai laimėjo 80:68.