„Baskonia“ be T. Sedekerskio po pratęsimo neatsilaikė prieš „Bayern“

Eurolygoje antradienį susikirto namie kovojusios Miuncheno „Bayern“ ir Tado Sedekerskio atstovaujamos Vitorijos „Baskonia“ komandų keliai. Be traumuoto lietuvio kovoję baskai po pratęsimo krito 109:112 (19:25, 33:31, 24:26, 18:12, 15:18).

„Baskonia“ bandė vesti į priekį
Tadas Sedekerskis<br>Zuma/Scanpix nuotr.

Jan 30, 2024, 8:31 PM, atnaujinta Jan 31, 2024, 12:32 AM

Vokiečių ekipa atitrūko antrame kėlinyje, kai sugebėjo varžovų klaidų pagalba pabėgti 38:25. Tačiau ispanai po truputį tą atotrūkį mažino ir prieš lemiamą ketvirtį „Bayern“ pirmavo tik 82:76.

Įpusėjus jam Vladimiras Lučičius įsūdė tritaškį ir šeimininkai vėl pabėgo 89:80. Vitorijos ekipa nenuleido rankų ir likus 50 sek. sumažino atsilikimą iki 91:94.

Vokiečiai tuomet nesugebėjo pelnyti taškų, o Codi Milleris-McIntyre'as įsūdė tritaškį, išlygino rezultatą ir „Bayern“ paliko 3,5 sek. atakai.

Vokiečiai metė, tačiau Andreaso Obsto metimas buvo netikslus, tad ekipos žaidė pratęsimą – 94:94.

Pratęsimo metu ispanai išsiveržė į priekį 99:96, tačiau antrąją jo minutę šeimininkai ir vėl sugrįžo į kovą bei buvo priekyje – 100:99.

Paskutinę pratęsimo minutę „Bayern“ pirmavo 104:103. Po A.Lučičiaus baudų metimų vokiečiai buvo nutolę 107:103, tačiau likus 35 sek. ispanai ir vėl išlygino rezultatą.

Miuncheno atstovas Nickas Weileris-Babbas neliko skolingas ir vėl tritaškiu pastūmėjo ekipą į priekį 110:107.

Likus 6,8 sek. vokiečiai lyg ir padėjo tašką 112:109, o paskutinį metimą atlikęs Vanja Marinovičius neišgelbėjo „Baskonia“.

Nuo pralaimėjimo baskų neišgelbėjo karjeros mačą sužaidęs C.Milleris-McIntyre'as, kuris per 39 minutes įmetė 20 taškų, atsikovojo 5 kamuolius ir atliko 15 rezultatyvius perdavimus bei surinko 39 naudingumo balus.

„Bayern“: Serge'as Ibaka 21 (7/10 dvit.), Vladimiras Lučičius 17, Eliasas Harrisas ir Sylvainas Francisco po 13, Leandro Bolmaro 12.

„Baskonia“: Markusas Howardas 27, Cody Milleris-McIntyre'as 20, Matthew Costello 18, Vanja Marinkovičius 16, Chima Moneke 13 (5/5 dvit.), Jordanas Theodore'as 10.

Abi ekipos siekė laimėjimų, kad galėtų prasibrauti bent į įkrintamąsias kovas. Pablo Laso komanda žaidžia itin banguotai, praėjusiame ture pralaimėjusi visiškam turnyro autsaideriui Vilerbano ASVEL 64:76.

Prieš tai vokiečiai nugalėjo kitą šios valstybės ekipą Berlyno ALBA 82:65.

Baskai taip pat praėjusią savaitę buvo pralaimėjusių vaidmenyje – nusileido „Valencia“ krepšininkams 62:77.

Pirmojo rato kovoje vokiečiai buvo stipresni 76:68.