D. Motiejūnas stokojo taiklumo, bet „Monaco“ pranoko „Partizan“

Dar vieną pergalę Eurolygoje nuskynė praėjusio sezono trečiosios vietos laimėtoja „Monaco“ ekipa, kuriai atstovauja Donatas Motiejūnas. Šį kartą lietuvis su savo komandos draugais pranoko Belgrado „Partizan“ (12/12) krepšininkus.

Donatas Motiejūnas<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 31, 2024, 7:44 PM, atnaujinta Jan 31, 2024, 10:58 PM

„Monaco“ (14/10) įveikė varžovus 85:70 (14:16, 30:22, 21:23, 20:9).

D.Motiejūnas šiose rungtynėse per 16 minučių įmetė 3 taškus (1/6 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko vieną naudingumo balą.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai. Nors „Monaco“ krepšininkams ir nepavyko nutolti nuo varžovų, bet jie praktiškai viso pirmojo kėlinio metu buvo žingsneliu priekyje.

Vis dėlto „Partizan“ ėmė judinti reikalus puolime ir pačioje ketvirčio pabaigoje persvėrė rezultatą. Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo įgydami 5 taškų pranašumą. Vis dėlto ilgai jie pirmaujančios komandos vaidmenyje neišsilaikė.

„Monaco“ įjungė aukštesnę pavarą, vėl atsidūrė priekyje ir prieš pat antrojo kėlinio pabaigą įgijo rekordinį devynių taškų pranašumą – 44:35.

Antroje pusėje aikštės šeimininkai išlaikė kontrolę savo rankose – ketvirtajame kėlinyje „Monaco“ pirmą kartą rungtynių metu įgijo dviženklį pranašumą ir neleido varžovams susikurti progų laimėti rungtynes.

„Monaco“: Mike’as Jamesas 19, Mouhammadou Jaiteh 14, Elie Okobo 13, Jaronas Blossomgame’as 9.

„Partizan“: Kevinas Punteris 28, Frankas Kaminsky 17, Zachas LeDay’us 8, Jamesas Nunally 6.