Praėjusio sezono NBA lygos MVP Joelis Embiidas pelnė tik 14 taškų, o jo atstovaujama „Philadelphia 76ers“ (29/17) patyrė ketvirtą pralaimėjimą paeiliui.

J. Embiidą sustabdę „Warriors“ panardino „76ers“ krepšininkus į pralaimėjimų seriją<br> AP/Scanpix nuotr.

Jan 31, 2024, 8:20 AM

Filadelfijos klubas išvykoje 107:119 (28:23, 22:29, 27:34, 30:33) nusileido „Golden State Warriors“ (20/24) ekipai.

Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo su 9 taškų pranašumu, tačiau sėkmingai startavę „76ers“ krepšininkai per keturias minutes deficitą sumažino iki 3 taškų – 90:93.

Tačiau Brandino Podziemski, Stepheno Curry ir Jonathano Kumingos užvesti „Warriors“ surengė atkarpą 11:1 ir susikūrę dviženklį pranašumą sugebėjo jį išsaugoti iki rungtynių pabaigos.

Puikias rungtynes nugalėtojų gretose sužaidė komandos lyderis S.Curry. Amerikietis surinko 37 taškus (4/4 dvit., 8/13 trit., 5/5 baud.), 8 atkovotus ir 5 prarastus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus ir 1 bloką.

Tuo tarpu „76ers“ lyderis ir praėjusio sezono naudingiausias lygos krepšininkas J.Embiidas liko nusivylęs savo pasirodymu. Iš Kamerūno kilęs aukštaūgis rungtynes užbaigė su 14 taškų (3/12 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.), 7 atkovotais ir 2 perimtais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais ir net 8 klaidomis.

„Warriors“ su 20 pergalių po 44 rungtynių užima 12-ąją vietą Vakarų konferencijoje. Filadelfijos ekipa turi 29 laimėjimus, 17 pralaimėjimų ir rikiuojasi 5-oje Rytų konferencijos pozicijoje.

„Warriors“: Stephenas Curry 37, Jonathanas Kuminga 26, Andrew Wigginsas 23.

„76ers“: Tobias Harrisas 26, Furkanas Korkmazas 19, Kelly Oubre 15.